Skocz do zawartości

VW - Schwimmwagen Type 166


Łukasz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Mi za to się nie podoba. Sam model Italeri to dość kiepski okaz (dziwi mnie, że ktoś go kupuje bo nowa rewelacyjna Tamiya jest w cenie 35 - 40zł ), Ty próbowałeś coś podziałać hmmm, ale niestety nie zawsze człowiek jest w stanie coś z tego - czegoś zrobić. Fajne błoto (niezła konsystencja) i kurz na szybie ale to tyle - reszta to sporo minusów... Począwszy od plandeki (znaczy się tego plastiku co ją imituje) poprzez ten koc na przednim kole, skończywszy na kalkach (ostatnia i przedostatnia fotka) po prostu widać "film". Ogólnie model jest uproszczony m.in. brak lusterka z lewej strony, zaś wnętrze słuszne zatkane przez Ciebie to po prostu śmiech na sali.

Schwimmwagen-1.jpg

schwimmwagen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi za to się nie podoba.

 

Trudno, takie życie...

 

Sam model Italeri to dość kiepski okaz (dziwi mnie, że ktoś go kupuje bo nowa rewelacyjna Tamiya jest w cenie 35 - 40zł ),

 

To nie moja wina, że akurat ten modele był dostępny w modelarskim...

 

Ty próbowałeś coś podziałać hmmm, ale niestety nie zawsze człowiek jest w stanie coś z tego - czegoś zrobić.

 

W sumie model, posłużył mi do przetestowania - błota.

 

Ogólnie model jest uproszczony m.in. brak lusterka z lewej strony, zaś wnętrze słuszne zatkane przez Ciebie

 

Lusterka powinny być dwa, a nie tylko z lewej strony...

Korzystałem z tej strony:

 

http://www.vw166.com/

 

Co do wnętrza, sama Italerka dała ciała, stąd mój zamiar zasłonięcia środka.

 

z czego błotko

 

Błoto to mix: klej Atlas do płytek + farby olejne (Renesans) Brąz Van Dyck, Ziemia umbra naturalna, z domieszką sienny palonej + rozcieńczony klej vicol

 

No mi tez się nie podoba

 

Trudno, takie życie

 

wygląda jak byś był początkujący bez obrazy.

 

Nie mam się o co obrażać. To żaden powód!

 

Widziałem twoje lepsze modele.

 

Hmm, tzn, gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzieli swoje uwagi to i ja się dołożę:

błoto na kanistrach by się tak nie utrzymało, z resztą na całym modelu jest w równej linii, jakbyś to od linijki kładł, góra za czysta, ale no rozumiem, wybaczam bo jak napisałeś to był tester do błota, które przyznaje wyszło Ci bardzo ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.