Skocz do zawartości

Mi-26!!!


sobiemir

Rekomendowane odpowiedzi

Kupowalem model na Ukrainie via Ebay i wszystko ok poszlo. Wyszlo mnie duzo taniej niz u polskiego dystrybutora. Zaplacilem PayPalem. Pozniej kolo doslal mi maila (w naszym jezyku) z lista i cenami, napisal ze jak chce to zero problemu moze mi wystawic na Allegro model itd. Generalnie spoko... tylko miesiac czekalem na przesylke, ale przyszla tak zapakowana ze chyba cala rolke tasmy klejacej zuzyl + sporo foli z bombelkami - z 15 minut staralem sie dostac do srodka przesylki... Jak chcesz to na PW podesle Ci namiary.

 

Ze sklepem z linka tez chyba bede probowal - bo pisza ze wysylaja po swiecie, musze tylko sprawdzic kto ma taniej...

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj ten model. Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem jakości elementów. Nie wiem jak będzie ze spasowaniem, ale Zvezda wyraźnie podnosi swoje kwalifikacje jeśli chodzi o narzędzia. Robi duże wrażenie, a za tę cenę, to świetny interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe są bardzo te modele z a a-model tylko te ceny z kosmosu

Ceny nie są z kosmosu - to są normalne, a nawet niższe ceny tego typu produkcji. Uwierz mi, gdyby te rzeczy wyprodukowała firma z Polski lub Zachodu byłyby trzy razy droższe

Kupowalem model na Ukrainie via Ebay i wszystko ok poszlo

Kolego Orpheus - sprawdź na eBay sklep "MODELS UA" - ceny maja przyzwoite i dośc tanią przesyłkę Kupowałem kiedyś Rodeny od nich w dużych ilościach (no nie hurtowych oczywiście, ale dużych jak na własne potrzeby). Wtedy w ogóle w promocji mieli wysyłkę gratis na terenie Europy, albo za 1 USD. Teraz pewnie drożej, bo i 'dudki' droższe i kryzys podobno ogólnoświatowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem ten sklep, ale mi-26 tam nie mają, nie mówiąc już o W-12... jeśli chodzi o ten ostatni to wiem już gdzie go dostać tylko bagatela, 220 $...

Heh, no jak znalazłeś to świetnie. A teraz wyślij im maila z zapytaniem czy mogą Ci to załatwić - załatwią Nawet jeśli nie mają w ofercie eBay. Po prostu wystawią Ci aukcje indywidualną. Tych najdroższych rzeczy nie wrzucają do sklepu ze względu na prowizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.