Skocz do zawartości

Honda Civic Type R


Mirek_Scania

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem wcześniej . Civic naprawdę niezły . Ładnie i czysto pomalowany

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnme linie szpecą autko, kolor dobrze położony, wnętrze ładne. Mogłeś się postarać o lepsze malowanie tylnych świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnme linie szpecą autko, kolor dobrze położony, wnętrze ładne. Mogłeś się postarać o lepsze malowanie tylnych świateł.

 

Kolego to był mój pierwszy model,na błędach się uczę na przyszły raz jak będę miał model to tego błędu już nie popełnię,a teraz mam jakiś Ciągnik Siodłowy mam na oku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i ona moja Honda Civic Type R kilka fotek mojej bryki:

Kolego to był mój pierwszy model,na błędach się uczę na przyszły raz jak będę miał model to tego błędu już nie popełnię,a teraz mam jakiś Ciągnik Siodłowy mam na oku

Może klega Mirek_Scania wytłumaczy nam dlaczego zdjęcia modelu są identyczne (tylko pomniejszone) z fotkami kolegi subaromana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może klega Mirek_Scania wytłumaczy nam dlaczego zdjęcia modelu są identyczne (tylko pomniejszone) z fotkami kolegi subaromana

 

Zupełnie nie moje klimaty , ale zaciekawił mnie tytuł , tak też sobie spojrzałem , a tu widze pewne przekręty.

 

 

a teraz mam jakiś Ciągnik Siodłowy mam na oku

 

Czyjiś ? z tego forum czy innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc subaroman ładna Honda A kolega sobie chyba kpi takim zachowaniem ...

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.