Jump to content

Entwicklungsfahrzeug E10

Drak
 Share

Recommended Posts

Model bardzo ładny :]. I tak trzymać dalej.Jakimi farbami model był malowany?? Trochę chyba za mocno ubrudzoną gąska z tyłu ( albo się nie znam). Pozdro i trzymaj tak dalej :P

Po pierwsze to niszczyciel czołgów a nie czołg.

Po drugie nie zbyt mi się podoba, z tego co wiem to 1/35 a nie wygląda, bardziej jak 1/72.

Takie są moje odczucia w tej sprawie.

Po drugie nie zbyt mi się podoba, z tego co wiem to 1/35 a nie wygląda, bardziej jak 1/72.

Też myślełem, że to 1/72, ale teraz tylko ode mnie. Ciekawe malowanie, jednak takiego jeszcze nie widziałem. Widać, że brudzenie przedstawia już pojazd wymęczony działaniami wojennymi i to mi się podoba.

wiedziałem że o czymś zapomniałem :P

TRUMPETER 1:35

i za błąd też przepraszam... generalnie model wielkością przypomina Horcha tej samej skali, jest tylko trochę szerszy. Farbki to armor sand, panzer olivgrun i earth red (mozna by w sumie użyć panzer schokoladebraun ale wybrałem tą pierwszą). Takie malowanie przedstawione było jako jedno z dwóch nawet w instrukcji.

Ciekawe malowanie, jednak takiego jeszcze nie widziałem. Widać, że brudzenie przedstawia już pojazd wymęczony działaniami wojennymi i to mi się podoba.

Pojazdu tego nigdy nie było, a co za tym idzie nigdy nie walczył (powstał jedynie rysunek), tak więc jak go nie pomalujemy, tak będzie dobrze.

• 2 weeks later...

hmmm, szczerze mówiąc, to tak średnio mi się podoba. Raz - wygląda jak po jakiejś ostrej siece - nie za bardzo takie lubię :( Dwa - faktycznie wygląda na 72.

Powiedz mi, jak ufajdałeś gąski! Chcę takie - no, może niezupełnie takie - mieć w swoim Kingu ;D

Model ładnie się prezentuje. Pomijam tu kwestię koloru pojazdu ( raczej nie do spotkania w 1945 roku,ale...to tylko "papierowy pojazd).

Wydaje mi się, że nie wywierciłeś otworów w rurach wydechowych tłumików.