Skocz do zawartości

Mi-24 HOBBY BOSS


fulcrum_29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tym razem, dziś wieczorem skończony Mi-24 HOBBY BOSS 1:72

Pierwszy raz miałem kontakt z tym producentem i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony,jeżeli chodzi o ten model(nie widziałem innych).

Jedyny minus to elementy przezroczyste,pasują ok, ale są kiepsko wykonane.

 

PICT0070.jpg

PICT0068.jpg

PICT0071.jpg

PICT0069.jpg

PICT0075.jpg

PICT0076.jpg

PICT0074-1.jpg

PICT0073.jpg

PICT0072.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze ja ciebie, niedawno dopiero co sie o tym modelu dowiedziałem, widziałem jakiś inbox... a tu już gotowy jest prezentowany...

 

ładnie ładnie dobra robota może i szkoda że wszystko pozamykane.. ale to już takie moje marudzenie :P dobry pomysł z tym żeby wash zrobić przy tym malowaniu na brązie a nie czarny

 

mam natomiast jedno zastrzeżenie - zamalowałeś jedną trójkątną szybę (patrząc od przodu - po prawej stronie szyby pancernej operatora uzbrojenia) nie wiem- jeżeli akurat TEN egzemplarz tak to miał to ok... ale ja powiem szczerze nigdy nie spotkałem sie z czymś takim... i wydaje mi sie że tam jednak powinna być szyba (no chyba że im gówniarze w nocy wybili i dykte wstawili prowizorycznie )

 

model b. ładny POZDRAWIAM!!

 

p.s. te czerwone końcówki łopat wirnika - to tak ma być?? czy to twoja twórcza inwencja?? i jeżeli go nie pociągnąłeś bezbarwnym na koniec - to na drzwiach pilota został ci zaciek washu, ale to już szczególik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozamykane bo Moje modele nie stoją w żadnej gablocie,tylko na otwartych półkach ,nad czym bardzo ubolewam

No tak ,starałem się ale szybke zamalowałem ,oszklenie HOBBY BOSSA jest kiepskie i ta szybka nie była wytłoczona (sprawdziłem przed chwileczką na modelu ),ale niestety to moja gafa i pozostaje tylko wymiana oszklenia

Co do czerwonych końcy łopat to było tak w instrukcji malowania (nawet są kalki w zestawie ,ale Ja umalowałem),nie znalazłem nigdzie tego kamo ,więc nie wiem czy tak jest w rzeczywistości

Nie ma lakieru bo czasami coś wychodzi na fotkach tak jak teraz i jeszcze mogę poprawić ,co już uczyniłem

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i uwagi

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łopaty są lekko wygięte,może za mało,postaram się jeszcze troszke je opuścić.Oglądając zdjęcia w necie zauważyłem że ugięcie łopat jest różne,może to sprawa eksploatacji maszyn,same łopaty jednak nie są mocno wygięte a raczej opuszczone od samego mocowania

Farby to olejne Model Master

 

0304290006.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Ładny model. Sam Właśnie zacząłem Mi-24 z Italeri ale zawiodłem się jakością wykonania. A co do wypowiedzi stakor1: te wyrzutnie to B8W20 a nie UB-32, ale przyznać muszę że faktycznie są tragiczne, bo jak sama nazwa mówi powinny one mieć 20 luf. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.