Skocz do zawartości

Jeep Willys + dodatki; Italeri, Mini Art, Tamiya; 1/35


Kacperek315

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zrób tak żeby po otwarciu klapy

Klapa jest już przyklejona, a ja zrezygnowałem z wstawiania silnika, bo Jeep stanie na podstawce to i tak nie będzie nic widać.

Jak już chcesz wstawić ten uchwyt koła zapasowego to chociaż pocień jego ścianki.....

No będę pocieniał, ale wpadł mi do głowy pomysł zrobienia tego uchwytu z alupuszki. W praniu zobaczę jak to wyjdzie i któryś wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem proponować rozwiązania z alu puszką, bo byłeś sceptycznie nastawiony do blach... ale to jest najlepszy pomysł... tak przy okazji ta konstrukcja była bardzo filigranowa... miała wiele otworów, tak wiec był to sam stelaż... jak ci się będzie chciało to możesz zrobić właśnie taki z blaszki, jak nie zrób wersje pełną

Blaszkowy uchwyt będzie wyglądał o niebo lepiej od tego co daje italeri..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacperek315 To jak chcesz ja teraz też robię takiego z tym że w 1:24.

To życzę powodzenia przy budowie. Co do uchwytu do koła zapasowego, chyba nie jestem jeszcze aż taki dobry, żeby od podstaw zrobić takiego szczegółu. Coś mi się udało skleić, ale w wygladzie niezaciekawie to wyglądało, więc użyję tego uchwytu co daje Italeri, który już pocieniłem.

Fotki schowka pod błotnikami:

SDC11229.jpg

SDC11236.jpg

Sklejona maska.

SDC11231.jpg

I widok jeep-a od przodu.

SDC11233.jpg

 

Pozdrawiam. Dalsze zmagania dziś wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,co do mego gazika to on w sumie zrobiony jest tylko jakieś druciki w silniku i na ramie i malować można .

Może zaczne malować za parę dni, tylko chciałbym jak najwięcej przykleić zanim pomaluję. A teraz pytanie. Armotyzatory na jaki kolor się maluje? Na bazowy czy jakiś inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio jakoś wolno mi idzie, bo szlifowanie części zajmuje bardzo dużo czasu. Pracuję właśnie nad układem jezdnym i dopieo skleiłem tylną część, mimo tego, że szlifowałem części przed klejeniem i tak będę musiał to poprawić.

SDC11250.jpg

to nie ejst efekt końcowy, będzie jeszcze poprawiane.

I widok jeep-a od tyłu. Wypraska ta sama co we wcześniejszych modelach Willys-a tej firmy.

SDC11251.jpg

 

Pozdrawiam. Następne prace raczej dopiero za parę dni, bo w następny wtorek ocenki są wystawiane na półrocze i trzeba trochę wreszcie się pouczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne prace raczej dopiero za parę dni, bo w następny wtorek ocenki są wystawiane na półrocze i trzeba trochę wreszcie się pouczyć.

W poniedziałek jest rada czyli do poniedziałku a ja mam luz bo już wyszedłem na prostą

No jakoś prace do przodu idą, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z powrotam. Na warsztacie mało się działo, ale to z powodu braku czasu. Od ostatniej informacji z tym co wyrabiam z modelem trochę minęło. Od dołu już wszystko poprzyklejane, to co dał producent, ale może jeszcze sam coś dorzucę od siebie.

SDC11292.jpg

Następne prace zapewne jutro, ale to też malutko, bo na złość szczęście mi teraz nie dopisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz coś robił przy silniku?

Tak jak wcześniej napisałem silnika nawet nie wklejałem, bo sklejona maska. Możliwe, że mogę coś zrobić przy silniku od dołu, ale nie mam odpowiedniej dokumentacji jak tam to wszystko wygląda.

 

Oprócz frontu zachodniego '44-'45 jakie są jeszcze wersje?

Chyba nie, ale pewien nie jestem, bo jeszcze się tak dobrze nie znam, żeby wiedzieć gdzie dana dywizja walczyła.

 

Chyba się skuszę na niego, idealnie będzie pasował do Half Track'a .

Na pewno będzie dobrze wyglądał, ale starsze modele Willys-a od Italeri są lepsze od tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.