Jump to content

C4P Wrzesień 1939 First to Fight 1/72


Arkos22
 Share

Recommended Posts

Wrześniowy klimat na początku wiosny 2026 😁 tym razem przedstawiam C4P z First to Fight w skali 1/72. Model prosty ale fajne detale. Jedynie co dorobiłem to brezent ale średnio mi wyszedł i dodałem szybę. Dodatkowo nawierciłem lampy i zalałem żywicą UV. Model malowany Vallejo Air i na koniec mój ulubiony specyfik lakier Ultra Mat. Zapraszam💪

IMG_20260328_093715.jpg

IMG_20260328_093659.jpg

IMG_20260328_093648.jpg

IMG_20260328_093642.jpg

IMG_20260328_093634.jpg

IMG_20260328_093627.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dobrze kojarzę że wyrób FTF przedstawia egzemplarz prototypowy, testowany w 1 pamot? Czyli tak właściwie powinien mieć konkretny numer rejestracyjny i oznaczenie "baterii śmierci".  Zdjęcia są w np. w WLU.

W przypadku podpinania armaty dochodzi problem przodka  - chyba nie ma takowego na rynku...

Edited by Michal_G
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Michal_G napisał:

W przypadku podpinania armaty dochodzi problem przodka  - chyba nie ma takowego na rynku...


Michale, różne jaszcze amunicyjne do artylerii wrześniowej są aktualnie dostępne na stronie modelltrans. 

Nie pamiętam jakie działo było planowane do tego ciągnika ale myślę, że dało by się coś dopasować.
Wyroby modelltrans to odlewana żywica. Myślę, że już niedługo na rynku pojawią się jaszcze z druku 3D.

Nie wspominam o tym, że Rafał dokupi sobie kółka i sam wystruga jaszcz z opakowania po serku. :wojo:

Edited by Endrju
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Michal_G napisał:

Dobrze kojarzę że wyrób FTF przedstawia egzemplarz prototypowy, testowany w 1 pamot? Czyli tak właściwie powinien mieć konkretny numer rejestracyjny i oznaczenie "baterii śmierci".  Zdjęcia są w np. w WLU.

W przypadku podpinania armaty dochodzi problem przodka  - chyba nie ma takowego na rynku...

Słuszna uwaga. W sumie to ja nie zwracałem uwagi. Bardziej się skupiłem żeby projekt dokończyć i postawić i zostawić w spokoju 😅

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.