Skocz do zawartości

StuG III Ausf. G early - 1:35 RFM


Patafian

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaprezentować swój szósty ukończony plastikowy model w życiu. 

Poniżej można obejrzeć krótką relację z prac.

 

Model w założeniu miał posłużyć do eksperymentów z błotem. Jak wyszło to już zostawiam Waszej ocenie.

Doświadczenie, które zdobyłem na pewno wykorzystam w przyszłych projektach.

 

image.thumb.jpeg.186aed1c7b40a33deb1c4b622fe226f6.jpeg

 

image.thumb.jpeg.e55faf0861f9d1d6dea6f3077509d517.jpeg

 

image.thumb.jpeg.375d818abd2e02b66d3d05dffc3f373f.jpeg

 

image.thumb.jpeg.bb4a6285329dc833b1de0eb8654eff44.jpeg

 

image.thumb.jpeg.d22bcb30b71dd7d74b1631e5123f157b.jpeg

 

image.thumb.jpeg.4e7f435b65923526076ea5485a280d7c.jpeg

 

image.thumb.jpeg.31ded028211cfee661ec8ff642e963fe.jpeg

 

image.thumb.jpeg.bb4dcc0d12d7a38bae50b5ad26aefb66.jpeg

 

image.thumb.jpeg.845e031e2ae6f75dbb529b3818fe1aab.jpeg

 

image.thumb.jpeg.c681879342f083df17b03e0ee0223e08.jpeg

 

image.thumb.jpeg.bff75f1391265067ded1cc804de9cfa4.jpeg

 

image.thumb.jpeg.1038a35d32e531cfa4266a28fc309a4d.jpeg

 

Zapraszam do komentowania. 

Cyprian

 

 

Edytowane przez Patafian
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka! Tylko mnie trochę wali po oczach że z jednej strony kadłuba (w sensie wieży ale tam zamiast wieży jest pojemnik na działo i załogę) jest więcej odprysków a z drugiej strony bardziej czysty jest. Reszta jest fenomenalna, ogółem model bardzo mi się podoba

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Evildead napisał:

Świetny :) , pobrudzony w sam raz, zapasowa ogniwa na kole też ciekawie powiązane, jest co oglądać.

Fajny model :super: z wyczuciem ubrudzony :piwo: ale ta gąska na kole w tym układzie od razu by spadła przy ruszaniu. Jakby była dłuższa i złączona szpilką inna sprawa wink4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adamo722 napisał:

Fajny model :super: z wyczuciem ubrudzony :piwo: ale ta gąska na kole w tym układzie od razu by spadła przy ruszaniu. Jakby była dłuższa i złączona szpilką inna sprawa wink4

Jak się przyjrzysz to widać powiązanie drutem tej gąski 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mariusz 72 napisał:

Może nie jest to szczyt marzeń ale całkiem udany model. Gratulacje :)

Cholera Mariusz, potrafisz podbudować człowieka 😉🤣🤣, ale tak zgoda, nie mógł być to szczyt marzeń, kleiłem go na początku swojej przygody z plastikami i wiele bym teraz robił inaczej. Jeśli chodzi o malowanie i wheatering to taką drogą chce podążać i rozwijać umiejętności w kierunku realizmu. Nie lubię i nie akceptuję efekciarstwa nad realizmem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.