Skocz do zawartości

Prosze o rade!


Partyznat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Ponieważ od dłuzszego czasu oglądam wasze zmagania z okętami chciałem tez jakiś sobie sklejić. Interesują mnie okrety floty Japońskiej myslałem nad skala 1/350 i tu teraz moje pytanie. Jaki wybrać na początek jako pierwszy model okrętu cenna nie gra roli chce aby był porządny miał ładne odlane części i żeby za duzo narazie nie musiał wojowac z blaszkami... Troche juz przeglądałem i zastanawiam sie na Yukikaze Hasegawy 1/350 co sądzicie??Jak w złym dziale umieściłem posta to prosze przenieśc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże, pomoże mam tego Yukikaze stan na rok 1945.. Piękny modelik do tego komplet blach Lion Roara...

Partyznat yamato z tamiya

To model ogromny (też go mam ) i dośc stary, ale może być... Z wiekszych polecam nowe modele Nagato, Kongo, lub Ise ale tutaj ceny sięgają kilku stów. Do przyjęcia są również Takao lub Chokai za około 3 stówy (Aoshimy). Pooglądaj wypraski choćby tutaj

http://www.1999.co.jp/eng/

jak masz pytań więcej to wal smiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tylko z tego co sie orientuje to te modele np Takao , Chokai sa bardzo duże i drogie niestey ja jednak bym chciał na poczatek cos takiej klasy średniej np niszyciel, kronżownik no i raczej ponad 300 nie chce wydawac na pierwszy model... mozesz mi pokazać jakiś który bys polecał? Aha no włąsnie stego co wiem to wiekszosc z was zamawia model z zagranicy.... podobno wychodząc taniej nigdy tak nie prubowałem i nie ma tez konta w zadnym sklepie i nie wiem jak to sie zamawia itd :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... popatrz tutaj:

http://www.allegro.pl/item524039492_ukuru_pit_road_nowosc.html

Niewielki, ale bardzo ładny modelik... lub Yukikaze, o którym pisałeś...

To prawda, kilka modeli kupiłem u żółtych małych braci , teraz jak dolar podrożał nie jest tak tanio, ale na pewno taniej niż w Polsce... Konto możesz założyć, ale najważniejsza jest karta płatnicza lub konto PayPal ( do płatności). Ponadto zawsze celnicy moga dowalić vat. Adresy sklepów znajdziesz nawet na tym forum..

PS

Takao i Chokai to krążowniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... 1/350 japoniec, faktycznie może na początek wziąc coś prostszego, gdzie mniej kombinowania ze szpachlami, blachami, etc. Wiesz, tak na rozruch... a potem... hmm jest tego masa : Ise, Akagi, Yamato.... tyle, że niestety większośc modeli japońców w tej skali to wydatek rzędu paru stów ( nie wspominając np. o Akagi które kosztuje ok. 1000)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isokaze Hasegawy - model w 350-ce, posiada w zestawie ładną, dużą blaszkę i metalowe lufy, do wyboru trzy wersje wyglądu okrętu całkiem sporo się różniące i właściwie poza farbami i klejem masz wszystko w pudle co jest potrzebne by zrobić ciekawy i przyzwoity model

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe chyba jednak musiał troche poczekać dozbierać troche wiencje kasy i wtedy cos kupić. Napewno kupie Isokaze Ukuru oraz Yukikaze wienc dziekuje za pomoc jak uzbieram i kupie to napewno wystartuje z relacja reszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.