Skocz do zawartości

Sherman M4A1(76) - Italeri - 1:35


m1013

Rekomendowane odpowiedzi

Z modelu Italeri (No 225) postanowiłem kiedyś zrobić Shermana z 1 Dywizji Pancernej w Holandii, 1944. Zawieszenie wymieniłem na Dragona, gąsienice to Tasca, lufa metalowa... już nie pamiętam skąd , dodatkowe ogniwa na pancerzu oraz zasobnik na wieży z Firefly Vc Dragona, tylny zasobnik na kadłubie własnej roboty ale z pokrywą Dragona, no i trochę szpeju, czyli koce Armo i jeden własnej roboty, skrzynie Plus Model.

Powinienem jeszcze zmatowić trochę te dodatkowe ogniwa na pancerzu, bo się świecą jak wiadomo co .

 

M4A17601.jpg

M4A17602.jpg

M4A17603.jpg

M4A17604.jpg

M4A17605.jpg

M4A17606.jpg

M4A17607.jpg

M4A17608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak patrzę na takie Sherman-y, to aż mnie nabiera ochota na zakup takiego modelu.

Bo to naprawdę zajefajne czołgi, a możesz kupić ich setkę a i tak nie zrobisz wszystkich wersji i konfiguracji

 

Co do Twojego czołgu, wg mnie wszystko jest OK, ale jak na mój gust gąski trochę za bardzo mają kolorku rdzy (ale o gustach się nie dyskutuje).

Ups, a to nie miała być rdza, tylko błoto i takie tam , szczególnie na ogniwach, bo gumowe były, tylko końcówki spinające były stalowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

Modelik ogólnie bardzo "gut",:piwo: ale ja bym zrobił podobnie jak w swoim. Wash, pigmenty i suchy pędzel. Nie ma głębi. Model z pomysłem(1 Dyw. Panc. gen.Maczka to jest miód). Wiem że jak już model jest teoretycznie skończony to nie chcę się go ruszać, ale może spróbuj.

Myślę że będzie wyglądał o niebo lepiej.

Pozdrawiam Artur

 

PS: Jeżeli masz jakieś ładne fotki tego Shermana to wrzuć je może do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad zaciekami w następnym modelu , bo ten wygląda jak by się ropą pocił :)

I to samo co Ar2r - zrób mu Washa , będzie realniej wyglądał

Fotami się nie przejmuj -człowiek nabiera wprawy - mam -miałem to samo i jest coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popracuj nad zaciekami w następnym modelu , bo ten wygląda jak by się ropą pocił :)
Eee, w tym jeszcze popracuję, bo ropą to właśnie tak niespecjalnie powinien, raczej benzyną ;)

 

I to samo co Ar2r - zrób mu Washa , będzie realniej wyglądał
No właśnie z tym washem miam największe problemy...

 

Fotami się nie przejmuj -człowiek nabiera wprawy - mam -miałem to samo i jest coraz lepiej
Nie przejmuję się ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.