Skocz do zawartości

Mercedes-Benz Actros Black Edition


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym zaprezentować mój niedawno skończony model Merca

 

Może się przedstawie tak na początek ,bo to mój pierwszy temat

Mam na imię Daniel mam 14 lat i pochodzę z Rybnika . modelarstwem zajmuje się od niedawna moje modele nie są idealne.... ale mi sie podobają (no i to chyba najważniejsze:P)

dobra koniec gadania zdjęcia: hehe te wszystkie niedokładności widać dopiero na zdjęciach a tak w rzeczywistości tego nie widać

dobra ta plama na szybie to moja wina:P:oops:

bc2828618252124e.jpg

5d8a2729824dfbcb.jpg

d98fa4570b250e93.jpg

ea7f59ce0dc9dcec.jpg

Z podniesioną kabiną

9b4d5507900cdccd.jpg

2dfc4839900e97dc.jpg

e1d692c3484c3193.jpg

c3f4790a83da8f3c.jpg

ed4179ae8fc16067.jpg

6e8dbbbe4e22a424.jpg

No i tyle więcej zdjęć dam póżniej ...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę z Rybnika

 

Model bardzo ładnie się prezentuje. Chociaż tak jak napisałeś nie jest on idealny, lecz każdy kolejny będzie lepszy

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ten Lakier nie za ciekawie wygląda.

nie lakier jest ok ale na zdjęciach tak wyszło tylko nie wiem dlaczego

Dzięki wszystkim za miłe komentarze pozdrawiam Merlin

 

 

Dobra tak jak obiecałem więcej zdjęć (może będą lepsze )

 

2dd81605e25cb9b3.jpg

a216b85435cc24cc.jpg

bcd4c0b6c5f0a87b.jpg

Mam jeszcze pare zdjęć wnętrza (podczas budowy) tylko nie umie ich znaleść

Zapomniałem dodać że model ma okablowanie

723d3a808cc7b527.jpg

(te kropki wszędzie to kurz)

71cb5d4daf3a4198.jpg

b4d2eef900473c4a.jpg

f600039f9a5c0477.jpg

5c9de3f0d583083c.jpg

61a1982a3374241c.jpg

334e56c0ba73dc74.jpg

40dcd0d2ff1417c5.jpg

e31befc2d56f4de6.jpg

477504ae6b6b2a69.jpg

b4bab1a3efc6a792.jpg

43850ed94652ae1b.jpg

4788ae5e89aba581.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób polerke

 

Dobrze Paweł radzi A Merc wygląda nawet w porządku Tylko to orurowanie pod przednim zderzakiem by zmienił ,w sensie żeby tak nie odstawało . I tylne piasty trochę duże się wydają Ale ogólnie jest poprawnie

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać , że włożyłeś dużo pracy w ten model , przewody pneumatyczne jak najbardziej poprawne i ładnie ułożone , laptop na łóżku super , jako , że Actrosik jest czarny a na tym kolorze widać nawet najdrobniejszy pyłek , proponowałbym przed zrobieniem fotek trochę go odkurzyć lub umyć wtedy będzie pięknie wyglądał. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku miejscach zauważyłem zacieki. Między innymi na prawej owiewce ( chyba tak się nazywa przedłużenie kabiny pod spojler). Tak od zewnętrznej jak i wewnętrznej jej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli to Twój pierwszy model to jestem pełen podziwu, wygląda świetnie choć koledzy zauważyli parę istotnych błędów, ale dla początkujących to norma, ale jak już powiedziano tutaj kolejne modele będą coraz lepsze!

Ja mam pytanko, mianowicie jak zrobiłeś te takie dekielki na tylnych piastach i na przednich w tych pierścieniach chroniących sruby? Ciekawie to wygląda.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, mianowicie jak zrobiłeś te takie dekielki na tylnych piastach i na przednich w tych pierścieniach chroniących sruby?

 

już odpowiadam otóż te dekliki wziąłem z modelu American Superliner Italeri tam były takie które mi nie pasowały :P a tu to fajnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.