Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Airbus


Gość KonDi

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. ja kalki mam z skąd załatwić tylko szukam w polskich sklepach B737-300.tylko nie z malowaniem w pudełku ryanair bo bym je zrobił zamiast Air polonii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 682
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzę, że temat bardzo ciekawy. Tym razem jeszcze jednak nie przyłączę się projektu, bo jestem zajęty amerykańskimi myśliwcami, ale jeśli dotrzymacie słowa i plan projektu Boeinga ujrzy światło dzienne to bardzo chętnie się oderwę od myśliwców Pozdrawiam wszystkich i czekam na owoce projektu grupowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja kalki mam z skąd załatwić tylko szukam w polskich sklepach B737-300.tylko nie z malowaniem w pudełku ryanair bo bym je zrobił zamiast Air polonii

 

Jedne z tego co się orientuję 737-300 produkuje albo Daco (Skyline) albo Minicraft - obydwa modele w naszych stacjonarnych sklepach chyba nie do dostania.

Aha jeszcze je produkuje Platz - zakup w japońskich sklepach internetowych ok 3500 jenów.

Jak już pisałem jak ktoś chce robić 737-800 polskiego - jeden latał w barwach WEA - o rejestracji SE-DZI - ale nie kalek do niego :(

 

Pozatym wspominałem że jak ktoś chce jest szanasa na załatwienie modeli z Daco B737-300/-400/-500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio modele z Daco w Polsce po starym kursie były po 70-80zł...

Prawdopodobnie będą na zawodach w Bytomiu...

Italerii w swoim katalogu na 2009 zapowiada tylko jeden model "pasażerowców" ewentualnie interesujacy :

 

5f5fadc81f811c04.jpg

 

A tu można rezerwować zakup modelu zvezdy B767 (maj 2009) za ok 23e

 

http://www.1999.co.jp/eng/10084995

 

Może ktoś jeszcze wie o jakoś nowościach (wznowieniach) pasażerów 1/144 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może wrzucę jakieś zdjęcia

Poniżej jak napisałem wcześniej rozpoczęty i wstrzymany chwilowo w budowie A319 German Wings (wygląda jak poligon)

a319ge1.jpg

 

i A319 South African Air.

a319saa1.jpg

 

Musze im go przyklejać opisy jeszcze do ogonków, żeby nie pomylić - chociaż kadłubki są te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy...jak wiecie, deklarowałem budowę 319 germanwings. Plany nieco się zmieniły i zamiast pierwszego zrobię 319 w barwach Swiss.

a5898929f4a6d909med.jpg

Kalkomanię wykorzystam z zestawu 320 Thomas Cook/Swiss. Oczywiście rejestracja będzie inna, choć jeszcze nie zdecydowałem jaka.

Myślałem także o 340 jednak nie mam ostatnio za dużo czasu a z 319 na pewno podołam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że projekt się rozkęca to dobrze... ja już ze swoim A321 walczę a dziś dostałem całkiem spory zastaw kalek do polskich pasażerów (B737, B757, B767, ATR42, ERJ145 - Fischer, AirPolonia, CentralWings, LOT, Star Allinace/LOT, WEA, EuroLOT) także do następnego projektu "Boeing" jestem też gotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no ładnie się prezentują modele falcona. A Kuba, co do malowania to piękne Bardzo mi się podobają malowania tych linii.

A w moim A321 to się prezentuje tak. Zaczynam w czwartek jak dobrze pójdzie A dziś morze będą fotki Avro RJ85( coś dla ciebie Kuba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KonDi już się doczekać nie mogę

Falcon do szwajcarów mam słabość, mam już nawet niezłą kolekcję: fokker 100 swissair (stare malowanie), A321 swissair (nowe malowanie), A 310 Balair, A 319 Swiss, Avro RJ 85 crossair i challenger CL 604 jako szwajcarska karetka Fajna ta Twoja 320...zdjęcia gotowego bardzo mi się przydadzą, dzięki za linka. Jak dobrze pójdzie zaczynam arbuza w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę czekać na zasilacz do kompresora ;/ Ferie w pełni a praca stoi. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zacznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spokojem, to nie jest projekt jednodniowy Najważniejsze, że wszyscy jesteśmy "w kupie" i powoli montujemy co nam dane Ja nadal stoję z robotą, ale w wolnych chwilach kompletuję dokumentację zdjęciową do mojego "swissa".

KonDi prosiłeś o inboxy. Mogę dac 330 LTU, 340 Air Canada, 310 Balair, Belugę i A 320 Thomas Cook.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad a340 tez się zastanawiałem, ale nad skandynawem. Trochę tego w ostatnie wakacje się pofociło ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.