Skocz do zawartości

Volvo f12 +lovboy trailer (relacja z budowy)


ITALERITRUCK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Cześć długo nic się tu nie działo, ale w końcy coś ruszyłem, Poskładałem trochę rame do kupy pewnie w sobote albo w piątek pójdzie podkład i nie wiem doradzcie mi jaki kolor na ramę, pewnie czerwony,równierz troszku sklejiłem kabinkę i też niedługo będzie podkład, no dobra zapodaje fotki, a i koła są tak tylko założone więc mogą być krzywe

 

volvof12naczepalowboy01.jpg

 

volvof12naczepalowboy01m.jpg

 

Zdjęcia robione z lampą błyskową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wymienił opony na gumowe. Nie są takie drogie a o niebo lepiej wyglądają. Co do koloru to dobrze jak byś się zdecydował na jakąś konkretną opcję zanim coś zaczniesz malować, bo potem się zaczyna: a mogłem tak, a to już nie pasuje do tego bo jest czerwone a to zielone a byłoby fioletowe jak by nie niebieskie... Wiem to z własnego doświadczenia... Mi osobiście czerwona rama się podoba, ale też niebieska mogłaby fajnie wyglądać do np. srebrnej kabiny, czy granatowa do białej. Powodzenia w budowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dawno nie było żadnej fotki z budowy to zapodam conieco, pomalowałem rame ale jeszcze pujdzie na nią jeszcze 1 warstwa czeronego, felgi terz psiknelem pewnie nie będą wam podobały, ale mi sie podobają w realu są ciemniejsze (zrobie zdjęcie na dworzu ale narazie jestem chory)

 

volvof12naczepalowboy02.jpg

 

volvof12naczepalowboy01.jpg

 

I przymiareczka z naczepą

 

volvof12naczepalowboy02e.jpg

 

PS. jeszcze pozniej poprawie trochę ten czerwony na felgach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pujdzie czeronego terz

 

Proszę Cie dbaj o pisownie, razi mnie to straszliwie mimo, że sam wiele błędów popełniam....

Model wygląda ciekawie, ram nieźle wygląda tylko widać kilka miejsc nie domalowanych , między innymi nad piórami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawałeś podkład na ramę ? Bo widać chyba że nie ... I czarny przebija przez czerwień

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem post związany z budowa całego zestawu. Pomysł mi się bardzo podoba. Gratuluje zakupu fajnego modelu Volvo F12 Prace idą Tobie bardzo dobrze Widać, że starasz się i to jest ważne A najważniejsze to mieć z tego satysfakcje . Będę dalej bacznie obserwował prace nad zestawem. Co do kolorów ramy, mogła być i czarna i czerwona. Kwestia tego jaka ci by odpowiadała. Nie powiem, że jak byś robił kolor budy błękitny, to rama nawet kolor budy mogła by mieć Powodzonka

SALUT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Fajnie to zaczyna się powoli prezentować . Ale przydały by się małe poprawki ,szczególnie przy detalach ,światłach .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.