Skocz do zawartości

Academy m1a1 Abrams


bathonuk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum:D Przedstawiam wam moj drugi czolg. Budowalo mi sie go bardzo przyjemnie. W koncu sie odwazylem sprobowac zrobic washa i inne rzeczy, uzylem pastel itp. Jestem bardzo zadowolony z tego modelu. Zdjecia daja wiele do zyczenia, ale postaram sie o lepsze. Ogolnie to czekam na duzo komentarzy i rad. Sorry za brak polskich znakow, ale mam angielskiego kompa i jeszcze mi sie niechcialo zmieniac ustawien. Pozdrawiam

 

 

http://picasaweb.google.com/bathonuk/AcademyM1A1Abrams#

 

015.JPG

018.JPG

019.JPG

021.JPG

024.JPG

029.JPG

038.JPG

039.JPG

041.JPG

042.JPG

048.JPG

049.JPG

050.JPG

053.JPG

057.JPG

058.JPG

072.JPG

073.JPG

074.JPG

077.JPG

078.JPG

079.JPG

080.JPG

083.JPG

094.JPG

098.JPG

106.JPG

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak powierzchni antypoślizgowej, no i Academy - to główne wady.

 

a co to powierzchnia antyposlizgowa?? Co zlego jest w academy?? Jest to moj 3 model tej firmy i skleja mi sie dobrze. Jakie sa wedlug was najlepsze firmy?? Dzieki za oceny. Pozdrawiam P.S. Czekam na wiecej uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zlego jest w academy??

M1A1 z Academy to najgorszy model tego pojazdu na rynku, pomijając już brak powierzchni antypoślizgowej (banalnej w dorobieniu), która obecna jest na każdym abramsie, model ten ma sporo baboli. Zwymiarowanie, w szczególności wieży po prostu leży. Zdetalizowanie modelu jest bardzo ubogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to powierzchnia antyposlizgowa?? Co zlego jest w academy?? Jest to moj 3 model tej firmy i skleja mi sie dobrze. Jakie sa wedlug was najlepsze firmy?? Dzieki za oceny. Pozdrawiam P.S. Czekam na wiecej uwag.

Powierzchnia antyposlizgowa to ta chropowata powloka na czolgu:

http://i36.tinypic.com/j5xpfm.jpg

 

W zaleznosci jakim jestes modelarzem, jezeli stawiasz na 100% odwzorowanie to faktycznie Academy sie nie popisala, jezeli to tylko zabawa, hobby i kleisz dla przyjemnosci to czemu by nie. Moja wspomnienia z Academy sa lepsze niz Dragona (chociaz chyba skleilem akurat jeszcze stara i nie poprawiana wersje), jedyne co to plastik byl cholernie ciezki w obrobce(academy).

Trumpek byl dobrze spasowany i mial mozliwosc zrobienia zawieszenia w roznych pozycjach(jako jedyny zdaje sie na rynku) dzieki odlanym osobno wachaczom, a nie jak w innych w calosci z wanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.