Skocz do zawartości

Jak 1B Eduard 1:48


Timi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielam sie za bardzo na forum, ale może coś pokaże.

jak 1b z ACC przepakowany przez Eduarda, Tamiya to to nie jest, robi mi się go źle, ale jak zacząłem to trzeba skońzyć

 

DSCF2247.jpg

 

DSCF2273.jpg

 

DSCF2274.jpg

 

DSCF2271.jpg

 

DSCF2268.jpg

 

Skleiłem po szpachlowałem, pomalowałem, a wszystko to między 16 a 4 (gdzieś po drodze mi godzinka uciekła )

Pierwszy raz malowałem za pomocą Patafixa i muszę nad tym jeszcze popracować. Na żywo wygląda to zdecydowanie lepiej, dodatkowo ostatnio nie mogę porządnych zdjęć porobić

 

DSCF2318.jpg

 

DSCF2317.jpg

 

DSCF2316.jpg

 

Może kogoś zaciekawi, jak nie to po prostu będę kontynuował

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo ostatnio nie mogę porządnych zdjęć porobić

W tym miejscu to chyba żartujesz. Wszystko widać, zdjęcia ostre, dobrze doświetlone no i bez reklam

 

Przejścia plam wyszły rzeczywiście w niektórych miejscach rozmyte. Masz jakiś patent na ich poprawę? Pytam bo nabyłem aerograf i jak siebie znam to też się spotkam z podobną sytuacją .

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja mam takie jedno male pytanie- czemu szybki są zamalowane??

 

Bo to egzemplarz muzealny z Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie ;)

 

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem i mi się tak zmalowało...

Pobrudziłem i ogólnie postarałem sie z niego zrobić weterana Związku Sowieckiego, ale spód kategorycznie do poprawy..

 

DSCF2365.jpg

 

DSCF2364.jpg

 

DSCF2363.jpg

 

DSCF2358.jpg

 

DSCF2362.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jedno male pytanie- czemu szybki są zamalowane??
No z tym pytaniem to poleciałeś... grubo.
bo to pisanka Laughing

albo wersja do ćwiczenia lotów bez widoczności....

albo po prostu to taśma maskująca naklejona na szyby w celu ich ochrony przed zamalowaniem...

Wybór odpowiedzi pozostawiam Tobie Smile

Bo to egzemplarz muzealny z Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie ;)
Nie zauważyłem i mi się tak zmalowało...

Taaaaaa.....super, że macie pompę z nowicjusza :( Jedynie Hanadam zachował się ok.

 

Kolego footribe, szybki są oklejone taśmą co by ich nie zamalować.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją."

— Apolinary Despinoix

- co oczywiscie nie zmienia celnosci tego txt w owym przypadku. Natomiast jezeli chodzi o "polewke" - to przynajmniej macie troche zabawy.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celność jak celność, u każdego bywa różna tak samo jak rozumienie.

Nie chodziło mi o "polewkę" z pytającego, a o pewien komizm sytuacyjny. Nie uważałem za stosowne kolejny raz powtarzać tego co napisał hanadam, nawiązałem jedynie do stanu eksponatów w MWP. Rozumiem, że owa, nad wyraz wybujała powaga z jaką to przyjęto ma związek z okresem zadumy wielkopostnej. Niech tak będzie.

Przepraszam urażonych, następnym razem w bardziej klarowny sposób określę cel żartu.

 

PS: Może wyłączyć ten fragment dyskusji z wątku stanowiącego relację budowy doskonałego modelu i przenieść go do bardziej pasującego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.