Skocz do zawartości

Beriev KOR-1 Amodel i katapulta od podstaw 1/72


Marudek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w galerii.

 

Dla tych co już zapomnieli albo jeszcze nie widzieli - wątek warsztatowy jest tu. Model nie był łatwy, ale dał mi sporo zabawy i choć nie dorównuje innym modelom w tym konkursie - myslę że i tak wiele wycisnąłem z tego babola firmy A model... Dziękuję naszym forumowym specjalistom od floty radzieckiej za pomoc. Bez Was nie udałoby mi się zbudować katapulty. Dziękuję również wszystkim Wam za doping i cenne uwagi. Życzę wszystkim satysfakcji z modeli, powodzenia w finale i wspaniałych nagród.

 

DSC01807.jpg

DSC01808.jpg

DSC01809.jpg

DSC01810.jpg

DSC01811.jpg

DSC01815.jpg

DSC01816.jpg

DSC01818.jpg

DSC01822.jpg

DSC01823.jpg

DSC01824.jpg

DSC01825.jpg

DSC01826.jpg

 

Zapraszam do komentowania. Z pewnoscią wszelka krytyka będzie uzasadniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek, ale do mistrzostwa jeszcze mi daleko. jachud3 pewnie trudno byłoby wystrugać z niego lepszy efekt - ale mistrz na pewno by dał radę . Wybrałem ten model, bo napaliłem się na czerwone gwiazdy na katapulcie. To chyba najsłabszy jakosciowo model jaki dotąd sklejałem - takie wyzwanie . Marti_nez, Tobie też dziękujęza komentarz. Nawet katapulcie wiele brakuje. Gdybym znał się choć trochę na bdydzingu - to pewnie delikatnie bym ją sfatygował. Z drugiej strony to nie czołg, a marynarka na ogół dba o image - więc może przejdzie brak syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankista17 według mnie mistrzostwo byłoby, gdyby model był bardziej realistycznie wycieniowany, takie okopcenia to szczyt możliwosci mojego aero (i tak dobrze, że mi przy okopcaniu nie kichnął). No i lepsze zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marudek!

 

Przede wszystkim gratuluję ukończenia pracy w terminie

 

Biorąc pod uwagę "straszność" zestawu Amodel to Beriev wyszedł Ci bardzo ładnie. A za katapultę od podstaw masz duże Przyzwyczaiłeś nas już do ambitnych projektów

 

Szkoda, że nie pokusiłeś się choćby o delikatne zapuszczenie linii podziału blach. Myślę, że model zyskałby na wyglądzie. Byłby bardziej plastyczny bo teraz jest trochę płaski... No i ja osobiście dodałbym trochę więcej rdzawych zacieków Ale to tylko takie moje gadanie

 

Ogólnie to mamy kolejny fajowski model w galerii Trzeba będzie się długo zastanowić komu oddać głos.

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa brakuje tylko okrętu Bardzo naturalnie wyglądający dwupłat ,ma swój urok.Szkoda troszkę że linie nie zapuszczone ciemnoszarą ale i tak jest bardzo fajny.Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.