Skocz do zawartości

NISMO SKYLINE R34 1:24 aoshima


kierkus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie chciałem się przedstawić. Mam na imię Marcin. Modele robię od ok 20lat z przerwami.

Post ten traktuję jako pretekst do przedstawienia się i rozpoczęcia pokazywania swoich modeli.

 

Oto mała zajawka nissana skyline r34 by nismo którego męczę od kilku miesięcy(brak czasu).Model jest już na ukończeniu. W następnym tyg postaram się wrzucić fotki gotowego modelu do galerii

 

91535979.jpg

81198125.jpg

87198723.jpg

83158086.jpg

16457598.jpg

86869096.jpg

 

i karman ghia na warsztacie także na ukończeniu

35636951.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przyłącze się do opinii na temat koloru Skyline'a , jest delikatnie rzecz biorąc brzydki-ale zależy kto co lubi Co do wykonania ,to czysto i schludnie. Karman też niczego sobie .

 

Czekam na galerie

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też, kolor jest paskudny, nie pomalowane kierunki....nie podoba mi się....

 

Model nie jest skończony. Kolor rzecz gustu. Jednemu podoba się ferrari czarny mat innemu szary skyline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum , Sky bardzo mi się podoba, taka szara myszka ...

Ten niebieski też Skyline ? VW ciekawy, czekam na więcej fotek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum , Sky bardzo mi się podoba, taka szara myszka ...

Ten niebieski też Skyline ? VW ciekawy, czekam na więcej fotek .

 

Tak to też skyline, zrobiony chyba ok 98r.Planuję jego odrestaurowanie.

W kolejce czeka jeszcze 70 modeli do zrobienia więc będę sukcesywnie pokazywał postępy w pracy.

Jak tylko skończę zaczęte modele planuję wykonać ferrari GTO gunze hightech z furą elementów metalowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania,że kolor to rzecz gustu i pomalował kolega jak mu się podobało.Ale autko wygląda czysto wykonane.Można jeszcze porobić dokładniejsze zdjęcia,aby było widać szczegóły.A co mi się rzuciło na oczy to to ,że tylne koła sa założone odwrotnie.Bieżnik powinien być w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania,że kolor to rzecz gustu i pomalował kolega jak mu się podobało.Ale autko wygląda czysto wykonane.Można jeszcze porobić dokładniejsze zdjęcia,aby było widać szczegóły.A co mi się rzuciło na oczy to to ,że tylne koła sa założone odwrotnie.Bieżnik powinien być w drugą stronę.

 

Faktycznie opony założone odwrotnie. Dzięki za uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konieczie wrzuć w galerię po ukończeniu Karmana,Bardzo mi się podoba ten samochód.Jestem ciekawy jak będzie się prezentował.Jakbym miał kupe forsy to bym chyba sobie takiego odrestaurował ale już w nowoczesnym stylu. Nowoczesny silnik ładne alufelgi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny! Kolor nawet mi się podoba, inny niż wszystkie. Karmann również fajny i czysty, widziałem prawdziwego Karmanna, świetna bryka. Ten niebieski to chyba Nissan R33 tak? No i oczywiście witamy na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

W tym tygodniu planuję dokończyć nissana. Zostało parę drobiazgów:lotka spoilera,tylne światło stop,malutkie retusze. Na koniec wosokowanie.

Nie jestem zadowolony z szyb w tym modelu. Mimo polerki nie są takie przejrzyste jak być powinny.Zawieszenie i podwozie bardzo uproszone względem tamiyi.Chyba pokuszę się o zrobienie tego modelu tamiyi.

 

 

p8224996.jpg

p8225003.jpg

p8225005.jpg

p8225014.jpg

p8225019.jpg

p8225024.jpg

p8225026.jpg

p8225027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam model wygląda bardzo fajnie, co do koloru rzecz gustu. Moim zdaniem każdy Skyline R34 wygląda nieziemsko w odcieniach niebieskiego. Najważniejsze, że Tobie się podoba. Cóż mam ten sam model Nismo ale czeka na ukończenie rozpoczętych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.