Skocz do zawartości

Cywilne - tez jest piekne


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie wiecie w Radomiu odbyly sie VII mistrzostwa świata w akrobacji samolotowej - no AirShow to nie jest, ale zobaczyc trzeba - tak pomyslalem i 07.08.2006 udalo mi sie znalezc troche czasu.

 

Tutaj info o imprezie - http://awac2006.com/?pl/uca/welcome

 

Ponizej pare fotek. Prosze o wyrozumialosc - to probny oblot nowego aparatu

 

e9000e3ce7066422.jpg

 

6a366d92e51efe4fm.jpgd87ece5858afb59fm.jpgb656775635a090d4m.jpga464371b5d07b852m.jpg73d97f6d0f0fa932m.jpg

302995893d9d753am.jpg86d5ef56967800e8m.jpg435aee106162a0d6m.jpgbd9a343fae4b5f2cm.jpg70183e66885a89fem.jpg

fc8abe2c9ac28719m.jpg08a49509da2ef2dem.jpga57b3955aad2440bm.jpg24e1e3b99358b0b8m.jpgb3e6873f89a1dbe0m.jpg

6be33ff9c2c389b3m.jpg61b33e8e41af7a89m.jpg7445bb12f82ebb62m.jpg

 

I to tyle - bo moja latorosl po 5 minutach podziwiania samolotow zabrala sie za systematyczny demontaz zabezpieczen oddzielajacych widownie od strefy bezpieczenstwa

a03da4b62a596f33m.jpg

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna byla impreza... Coprawda bylem tam tylko raz i to podczas rozgrywania programu obowiazkowego, wiec po jakiejs godzinie mi sie znudzilo ogladanie wciaz tego samego, ale i tak fajnie bylo popatrzec. A niestety na program dowolny i na pokazy mistrzow nie mialem mozliwosci sie wybrac... Szkoda, ze nasze lotnisko jest usutuowane tak jak jest. Pogoda byla sliczna w dniu, w ktorym sie tam wybralem i niestety podczas podziwiania akrobacji, trzeba bylo patrzec prosto w sloneczko.

Zdjecia sie sa zle, nie gadaj. Szkoda, ze nie pstryknales zadnej suki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie pstryknales zadnej suki...

qrka oni je pochowali chyba. Jak ja bylem to zadnej nie widzialem - choc wiadomo ze byly. Pewnie wsadzili je juz do hangaru po wylataniu programu (na lotnisku bylem ok osiemnastej).

Co do samych mistrzostw i organizacji to mnie bardzo zdziwila obecnosc smutnych panow z Cerbera + barierki etc. Troszke inaczej to sobie wyobrazalem (pewnie czeste wizyty w Piastowie za pacholecych lat mnie tak rozpuscily) - myslalem ze bedzie mozna sobie polazic, pogadac - a tu zabezpieczenia jak przy wizycie prezydenta USA.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bylem to zadnej nie widzialem - choc wiadomo ze byly.

Byly, byly... Ze dwie albo trzy widzialem... Fajniutki samolocik...

pewnie czeste wizyty w Piastowie za pacholecych lat mnie tak rozpuscily

No, tam bylo fajnie... Szkoda, ze wszyscy znajomi, ktorych tam mialem albo skonczyli z latanim albo poprzenosili sie gdziej indziej...

myslalem ze bedzie mozna sobie polazic, pogadac - a tu zabezpieczenia jak przy wizycie prezydenta USA.

No wiesz, w sumie nie ma sie co dziwic. Co by nie mowic, to byla impreza swiatowego formatu... Nie mogli sobie raczej pozwolic na samowolke ze strony widzow. To tak jak na mistrzostwach swiata w pilce noznej bys chcial wejsc sobie do szatni podczas przerwy, zeby pogadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.