Skocz do zawartości

M1A1 AIM/ Dragon nr 3535 1/35


bathonuk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jezeli chodzi o anteny to zrob je z rozciagnietej na cieplo ramki, duzo lepiej sie zachowuja niz te z drutu(maja tendencja do prostowania sie wiec napinaja sznurek ktory je trzyma).

Z tym zawieszeniem to rzeczywiscie wpadka, aczkolwiek mozesz zrobic taka scenke i bedzie si:

134181.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuda Cuda sie zdarzają. Przysiadłem do stolika totalnie zdesperowany i spróbowałem przesunąć zawieszenie. Okazało się, że wcale nie poszło tak źle... Dziwne jest to, ze na każdy element dałem wczoraj wieczorem dość dużo Contacty i schło to całą noc Co myślicie? Obniżyć jeszcze troche czy tak zostawic? Mam jeszcze troche problemów z przyłożeniem lewego panelu, ale mam nadzieje, że jakaś dzwina moc pomoże mi dzisiaj.

 

009.JPG

010.JPG

012.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za system?? Gdzies na armoramie wyczytałem, ze to moze byc GPS i czujnik wiatru. Peter zabrałem sie za malowanie. Co sadzisz o kolorze??

 

003.JPG

004.JPG

 

 

Jest to zmiksowany xf-57 buff i xf-59 desert yellow pol na pol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich po krótkiej przerwie. Musze przyznać, ze sie troche zniechecilem przez gasienice, poniewaz wczesniej, gdy zrobilem zawysokie zawieszenie i skleilem na nim gaski, a pozniej obnizylem to juz nic nie pasowalo do siebie Gaski sie zaczely lamac itd. Mialem tez problem z lewym panelem bocznym, ale to z mojej winy. Teraz jest juz wszystko zrobione, zawieszenie zabezpieczone i przystapilem do dalszych prac. Model pokrylem podkladem Tamyi i zrobilem swoj pierwszy preshading:

 

013.JPG

014.JPG

015.JPG

016.JPG

 

 

Calosc pomalowalem mieszanka farb Buff i Desert Sand. Kolor powinien byc jeszcze troche bardziej wyplowialy, ale chyba zostawie tak jak jest:

 

018.JPG

019.JPG

020.JPG

021.JPG

 

Na koniec jeszcze drobne elementy przygotowane do malowania:

 

017.JPG

 

Teraz juz z gorki:D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam po dość długim czasie:D Model jest już prawie skończony, zostało tylko pare szczegółów. Wiem, ze zdjecia nie sa najlepsej jakosci, ale chodzilo mi tylko o to, zebyscie powiedzieli mi co jeszcze moge zmienic. Bede bardzo wdzieczny. Na pewno nie ruszam gasienic, ktore sie rozlatuja po parokrotnym sklejaniu. Chcialbym zrobic takie cos do maskowania na lufie, ale nie wiem czybedzie pasowało. No cóż, czas juz na fotki. Pozdrawiam:

 

028.JPG

027.JPG

026.JPG

024.JPG

023.JPG

022.JPG

034.JPG

033.JPG

032.JPG

031.JPG

029.JPG

051.JPG

049.JPG

048.JPG

047.JPG

046.JPG

045.JPG

044.JPG

041.JPG

040.JPG

039.JPG

038.JPG

037.JPG

036.JPG

035.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duże końcówki anten, zrób tak. Weź wyciągniętą nad ogniem ramkę i koniec zbliz do ognia a ten powinien się zwinać w małą kulkę, tak jest lepiej bo te są przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mialem dostepu do takich fotek:/ Zobacze co jeszcze da sie zrobic, ale raczej nie chce juz ingerowac za bardzo w model. Moge sie jescze pobawic blotnmikiem, antenami, torby i inne rupiecie raczej nie przeszkadzaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.