Skocz do zawartości

Autoblinda AB 41 Italeri + Retrokit 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

ładne "oklepki" dość schematyczne

 

 

niemniej, mnie się sprzedają ;)

(poklepał po plecach)

 

 

Aktualnie nie wygląda to może zbyt atrakcyjnie, lecz mam zamiar kolejnymi nawarstwieniami brudów "przygasić" część z tych obić itp.. Jak wspomniałem to dopiero bardzo wstępna faza syfienia.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam, sugerować sie moimi literkami tez NIEMACO, Temirku klepiesz,klepiesz...jednym kolorkiem jak widzę.Póżniejsze syfienie i tak połowę zgubi...a jakbys poszedł wbrew sobie..a na ten przykład sugestią moją, na przekór sobie, mnie dla przyjemności...i klepnął onnymi odcieniami?

Spokojnie, po woli..... ze tak wspomnę..niekażdy jasny akcent mieć musi i ciemny w swojej istocie, czy bytności...bądź cośw pobliżu.

 

 

Rozumiem że przyjmujesz to tak jak ja, na luźno(rozmawianie o niczym, przynajmniej małoważne moje)

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

klepiesz...jednym kolorkiem jak widzę.

 

Narazie

 

i klepnął onnymi odcieniami

 

Z reguły przy pustynnych kamuflażach stosuję trzy kolory na obicia: ciemno szary np.H-67, b.ciemny brąz np.H-98 i np.H-29 lub akrylowe odpowiedniki na miejscami jasny podkład. W tym wypadku póki co jest to ciemno szary.

Brak zróżnicowania odcieni lub ich słaba widoczność na zdjęciach to niestety wynik parodii fotografii która to w moim mniemaniu ma uchodzić za zdjęcia, a wstyd przyznać jestem ich autorem

 

Rozumiem że przyjmujesz to tak jak ja, na luźno

 

A jakże by inaczej

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakże by inaczej

aa w takim razie w domciu jesteśmy, do tego tym samym ;)

 

Brak zróżnicowania odcieni lub ich słaba widoczność na zdjęciach to niestety wynik parodii fotografii która to w moim mniemaniu ma uchodzić za zdjęcia, a wstyd przyznać jestem ich autorem

zupa ze zdjęciami, ja na Twoim miejscu to jednak (z akcentem mocnym na JEDNAK) przyznawałbym się do modeli...no cóż zrobisz jak chcesz;)

 

 

Oszczędnie z modelami łeteringowo "jedziesz" - ale to wiesz,psuja pisze także jedno oko na maroko a czwarte przymkniete;)

 

 

Z reguły przy pustynnych kamuflażach stosuję trzy kolory na obicia: ciemno szary np.H-67, b.ciemny brąz np.H-98 i np.H-29 lub akrylowe odpowiedniki na miejscami jasny podkład. W tym wypadku póki co jest to ciemno szary.

Aaaa to rób mi dobrze tak dalej, a jakże...ja to nawet za jestem(tu wstawiona emotka konika z szabelka )

;)

I zgodzę się z tym, że niepotrzebnie Ci czat z relacji zaczynam robić...to jednak w cholerę się zamknę i w ciszy postrzelam banany, za pozwoleniem, oglądając Twoj wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początek mała skrzynka odpowiedzi:

 

niepotrzebnie Ci czat z relacji zaczynam robić

 

No nieee....

To bardzo dobrze - znaczy się że temat wywołuje żywy oddźwięk wśród publiczności .

Fora internetowe to najgenialniejszy wynalazek XXw. - zaraz po maszynce do krojenia chleba

 

A teraz drobna aktualizacja:

"Brud toważyszy postępwi" - jak mógłby rzec tow. Mao :

 

th_100_3374_filtered.jpg

th_100_3375_filtered.jpg

th_100_3376_filtered.jpg

th_100_3377_filtered.jpg

th_100_3378_filtered.jpg

 

Model jeszcze nie pokryty matem.

 

Cdn.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny pojazd Fajnie wyglądają obicia, jak dla mnie brakuje jeszcze trochę zacieków. Dzisiaj właśnie skleiłem bryłę swojej ab41 i rzeczywiście jest to niemała sztuka Dzięki za opisanie tego myku w kołami, bo też bym je wkleił, za to szpary między płytami wyszły mi gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jak dla mnie brakuje jeszcze trochę zacieków.

 

Cierpiwości, to jeszcze nie koniec

 

szpary między płytami wyszły mi gdzie indziej

 

Zapewnwe to cecha osobnicza

 

Dzięki za opisanie tego myku w kołami,

 

Fajnie że się przydało , podejrzewam że ten sam numer występuje w "Saharianie" - w obu modelach są wspólne wypraski do podwozia (oprócz opon oczywiście).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam!

Ogarneła mnie chwilowa niemota i marazm twórczy ale naszczęście powoli to mija

Na chwilę obecną pojazd tak się oto prezentuje:

 

th_100_3426_filtered.jpg

th_100_3427_filtered.jpg

th_100_3432_filtered.jpg

th_100_3433_filtered.jpg

th_100_3434_filtered.jpg

th_100_3436_filtered.jpg

th_100_3437_filtered.jpg

th_100_3438_filtered.jpg

 

Jeśli nic mądrego nie wymyślę (a nic na to nie wskazuje:hmmm:) to model w najbliższym czasie powędruje do galerii.

 

Cdn.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temir dobrze jest. Bardzo dobrze. Nie dłub już bo istnieje prawo Murphy'ego, które dość dobitnie się wyraża o zbyt długim udoskonalaniu czegoś...

Model ma charakter, ładny brudzing, fajne szczególiki. Nie trzeba mu więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie dłub już bo istnieje prawo Murphy'ego, które dość dobitnie się wyraża o zbyt długim udoskonalaniu czegoś...

 

Święta racja , więc nie zwlekam.

Finał :

 

th_100_3435_filtered.jpg

 

Zapraszam do galerii:

 

viewtopic.php?p=249142#249142

 

Dziękuję wszystkim którzy zechcieli coś podpowiedzieć, skomentować lub poprostu tu zaglądnęli!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.