Skocz do zawartości

Lancer EVO APR Widebody - Tokyo Drift


koksik750

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem ten projekt jakieś dwa tygodnie temu, miałem pokazać ukończony, ale nie mogłem się powstrzymać i oto Evo z filmu Tokyo Drift z APR Widebody:

tdevo12.jpg

tdevo13.jpg

Modyfikacje objęły przednie nadkola, tylne drzwi oraz tylne nadkola. Zostały poszerzone o 2mm co praktycznie odpowiada poszerzeniom w oryginale po obliczeniu skali:

DSC02562.jpg

Przedni i tylny zderzak również zmodyfikowane

DSC02563.jpg

 

Więcej zdjęć jeszcze dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koksik750 już nie mogę się doczekać efektu finalnego Jak każdy z twoich modeli superancki, tego nissana R34 możesz zrobić tak jak nowej części szybkich i wściekłych super kolekcja by z tego wyszła :P Ahh rozmarzyłem się Zasiadam na widowni i czekam na efekty, a jestem przekonany że będzie gruuuubo Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na żywiczny trasnkit do nissana 350z z tego samego filmu, więc to będzie prawdopodobnie następny projekt do kolekcji. Myślę też na skyline r33 ( scena gdy Han driftuje wokół r33 z dwoma laskami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, porządny projekt czekam na konkrety chociaż już teraz jest interesująco. A co do R33 z Tokyo, sam o nim myśle , bardzo ładny samochodzik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ostatnie szlify i ostatnia finalna warstwa podkładu i pokaże całą gotową karoserię.

fliper - masz może jakieś zdjęcia tego r33? wiem, że to jest auto prywatne i było w japońskich magazynach tuningowych ale jakoś nie mogę znaleźć w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trzymam kciuki, bo bardzo podoba mi się wersja do której dążysz Postęp prac... podziwiam za te modyfikacje Ja jeszcze nie czuję się na siłach, żeby kasty tak przerabiać

 

koksik750 gdzie drukujesz kalki?? Jeżeli by dało się podłączyć do zamówienia to przydały by mi się kalki do Gallardo, bo mam problemy z ich wydrukowaniem we własnym zakresie :(

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mam kciuki za ten projekt

Jako fan serii Fast & Furious liczę na wspaniałego Lancer'a. Sam planuję wykonac Dodge Charger RT Dom'a Torreto i będę na pewno śledził ten warsztat

 

Jeszcze raz powodzenia.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tjunkngowany misiek tak patrzę i widzę że połączenie zderzaka z błotnikiem ciut sie różni (moze to wina zdjecia, jest pod innym kątem)

2d49ec5c9dec63b1m.jpg

tak zostanie czy bedzie przerobione

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na następne postępy w pracach

Sorki za taki mały OT.

Moim zdaniem od biedy może byc charger z metalową budą. Gdyż w wersji z Fast & Furious [2009] zmiany samej budy są niewielkie i raczej skuszę się na metalowca.

 

http://www.szybcyiwsciekli24.pl/readarticle.php?article_id=38

 

Zmienic kolor na czarny mat i dodac siatkę zamiast grilla to nie będzie duży problem. Trudności sprawic może wycięcie otworu w masce.

Reszta zmian to wnętrze. Jak skończę Astrę i Mustanga zabieram się za Chargera R/T w wersji F&F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje oczywiście sprowadzic jakoś najpierw model Revella, jak nie przez sklep to alledrogo lub ebay. W ostateczności metalowiec.

 

Koksik mam pytanko:

Czy będziesz dorabiac instalacje podtlenku azotu do silnika? I we wnętrzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.