Skocz do zawartości

UAZ 1:72


blezor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Robie wlasnie tego UAZ-a.

a9c135e1c1b15b6cm.jpg

Slaby model, duzo brakow i krzywizn. Chcialem kupic inny model, ale nie bylo na skladzie, wiec na bazie tego cos zmienie . Bedzie to model z dachem, i chce zeby byl wojskowy. Prosba do was: szukalem i nic nie moge znalesc, potrzebuje info lub foto jak wygladaly wojskowe takie UAZ-y. Milicja miala takie, byly ciemne z bialym pasem i napisem "milicja". Jak to bylo w wojsku? Jak byly malowane i czy cos bylo na boku napisane? No dobra biore sie dalej do roboty. Ktos takiego juz robil ?

44786599003c4dcbm.jpg

1a2877171ab48520m.jpg

 

PS. zapraszam do "moje wszystkie T34, takze skala 1:72 w dziale galerie, oraz do "wszyscy z wozu" na dioramach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wojsku były malowane kolorem ogólnowojskowym - czyli coś coś przypominało kaki i lub zielony. Część miała wielokolorowe kamo, ale to rzadka sprawa i trzeba trafić fotkę konkretnego egzemplarza aby go zrobić.

Były jeszcze Uazy w służbie WOP - kolor khaki i zielony pas dookoła z dużym napisem WOP na przednich drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ponownie. Ciagle mecze tego mojego UAZa . Ciezki model, i wychodzi mi coraz gorzej .

9e63d07812d88ef8m.jpg

Zrobilem srodek, skleilem dach, ale wypadl mi z reki i poodklejaly sie siedzenia i trzeba bylo dach zrywac !

Tak jak radzil "sokol"bede malowal kolorem ogolnowojskowym . Czcialbym zrobic walsnie takiego z zielonym pasem i napisem WOP(co to znaczy? ), ale nigdzie nie moge znalesc fotki z takim wlasnie. Musialem wydlubac z tylu na szmacie okno, bo nie bylo, no i krechy imitujace czesc otwierana szmaty . Narazie wyglada to tak, ide sie meczyc dalej.

a9bc946156bdcc74m.jpg

f029a5db6cb6ee9em.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam ponownie. Mecze tego Uaza i mecze . Strasznie ciezki model. Juz poskladany, pomalowany i teraz wszystko powylazilo jak jest naprawde, a jest nie ciekawie . Wiec postanowilem go porzadnie wybrudzic zeby zaslonic niedociagniecia . Pierwszy raz bawilem sie w brudzenie czegos tak malego. Zobaczcie jak to wyszlo, i moze jakies uwagi co zmienic.

45b9187aa490613dm.jpg

Chcialem zrobic polskie tablice rejestracyjne, ciezka sprawa. Cos tam kolorowalem, ale i tak nie do konca to jest to co chcialem. Mam pytanie, czy mozna gdzies kupic kalki z polskimi tablicami rejestracyjnymi na modele 1:72 i 1:87 . w niemczech widzialem takie kalki ale z niemieckimi modelami, do wyboru z jakiego chciales miasta, a czy jest taka mozliwosc kupienia u nas naszych tablic ? Pytam bo lubie jak w modelu jest duzo szczegolow. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.