Skocz do zawartości

Stalingrad 1\35


olej1965

Rekomendowane odpowiedzi

Super! Najbardziej podobają mi się ruiny i sowiecki desant, dynamicznie wygląda. Co ja piszę-całość robi ogromnie pozytywne wrażenie, ma swój klimat. Widać, że włożyłeś w to dużo pracy a poza tym masz talent, ziom Mało spostrzegawczy jestem w kwestii szczegółów, ale jedna rzecz zwróciła moją uwagę. Szwabskie hełmy a konkretnie niezbyt dokładne ich obrobienie, każdy chyba ma z tyłu ślad po ramce. Ale to akurat łatwe do poprawienia.

Gratuluję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej1965 naprawdę świetna robota! Co prawda widać kilka błędów jak np. nieoszlifowane łączenia form na nodze jednego z niemców, czy odwrócone kalki. Ale te zgliszcza! Wyglądają jak prawdziwe; na dodatek tło w tym zdjęciu, które zostało wybrane na fotkę tygodnia - jeszcze podkręca klimat dioramy. Naprawdę chylę czoła przed Twoim gruzem - napisz kilka słów jak go robisz - czy użyłeś jakiś fabrycznych/kupionych elementw, czy też odlewasz pojedyncze cegły, albo kruszysz bryłę gipsu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Diorama powalająca. Ile szczegółów, sam pomysł że o wykonaniu nie wspomne....miazga. Wielkie

 

Jestem ciekaw jak się prezentują inne twoje dioramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak się dokładnie przyjrzeć to nie jest tak super, nieusunięte nadlewy i średnio pomalowane figsy ale...

naprawdę świetna robota! Co prawda widać kilka błędów jak np. nieoszlifowane łączenia form na nodze jednego z niemców, czy odwrócone kalki. Ale te zgliszcza! Wyglądają jak prawdziwe; na dodatek tło w tym zdjęciu, które zostało wybrane na fotkę tygodnia - jeszcze podkręca klimat dioramy. Naprawdę chylę czoła przed Twoim gruzem

Podpisuję się pod tym, sam jej wielkość wszystko rewanżuje.

Gratuluję

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy użyłeś jakiś fabrycznych/kupionych elementw, czy też odlewasz pojedyncze cegły, albo kruszysz bryłę gipsu?

 

Mówiąc szczerze to nie mam jakiegoś gotowego patentu, główne ściany to masa papierowa - za forme posłużyły gotowe odlewy w waku które potm jescze modyfikuje- reszta to pokruszony gips i trochę masy szpachlowej. Dodałem parę cegieł takich gotowych kupionych w sklepie modelarskim ale jakiej firmy to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Praca zrobiona z rozmachem, rozsądnie rozplanowane elementy. Jednym słowem robi wrażenie. Gratulacje. Jednak jak większość tak dużych i "bogatych" dioram traci odrobinę po przyjrzeniu sie detalom. Oprócz wymienionych już wcześniej mankamentów dodałbym jeszcze charakterystyczne dla bodajże MiniArt-u szwy biegnące wzdłuż grubości muru. Tym nie mniej ogromny podziw za "wypędzlowanie" tego wszystkiego. Pozdrawiam kapral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.