Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.IV Ausf.E/1:35/Dragon


cloner16

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dla ciebie nawet podpowiedzi Fazzy'ego i Gościa (owej "elity") były kłodami pod nogi :]

Tacy jak Ty niszczą systematycznie to forum.

Ani ty ani ja nie ocenimy tego obiektywnie :]

Juz za późno chyba

To jest nas juz dwóch

Ty peter nie masz tej klasy. Tylko, że sie tak wyraże - walisz na urrra może sie uda.

W ten sposób Armia Czerwona pokonała III Rzeszę

:]

Tacy jak Ty to nawet elite modelarską odrzucają.

Święte krowy nie w Polsce... Elita nei elita, każdy czasem się myli. A z resztą ty jakąś elite wymyślasz przez co koleżeńska atmosfera nie zaistnieje bo zawsze jest ta "elita"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte krowy nie w Polsce... Elita nei elita, każdy czasem się myli. A z resztą ty jakąś elite wymyślasz przez co koleżeńska atmosfera nie zaistnieje bo zawsze jest ta "elita"

Jedni kleją modele lepiej a drudzy gorzej. Ja nie zaliczam się do elity a Ty wraz jesteś wobec mnie agresywny więc nie tłumacz sie tak.

każdy czasem się myli

Kazdy, każdy. Zarówno ty jak i ja. Mniej to na uwadze. Każdy się myli. Ty tez.

To jest nas juz dwóch

Nie nie nie... Ty jestes sam. Znajdź sobie innego współtowarzysza :]

Ty peter nakręcasz dyskusje Tym razem.

Poza tym.. przyczepiasz się bo to Ci sprawia satysfakcje. A jak się przyczepialiście o tego Stg 44 z Kornafelem?? Znalazla się partia... ktora miesci się w windzie. Ty peter upatrujesz sobie ofiare która nie ma dużego poparcia na forum i gnębisz ją bez konsekfencji. Ustapie ci trollu bo szkoda Adminowi forum zaśmiecać... Kończe dyskusję na ten temat. Pisz z kimś innym albo sam ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jeszcze kropken ad i...

A jak się przyczepialiście o tego Stg 44 z Kornafelem??

Po nazwisku to po pysku to po 1.

Po 2. wśród czepiajacych byli też przedstawiciele "elity" więc rozumiem żę w ich ustach to było spostrzeżenie a w m.in. moich to prowokowanie

Ja nie zaliczam się do elity a Ty wraz jesteś wobec mnie agresywny więc nie tłumacz sie tak.

Czasem wolniej czytaj... Mówiłem o tym że nie uznaję 'elity' a nie że atakuję tylko 'elitę'

Nie odpowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się przyczepialiście o tego Stg 44 z Kornafelem??

Po nazwisku to po pysku to po 1.

Po 2. wśród czepiajacych byli też przedstawiciele "elity" więc rozumiem żę w ich ustach to było spostrzeżenie a w m.in. moich to prowokowanie

 

Po 1. następnym razem odradzamy używania nazwiska w nicku żeby zapobiec takim sytuacjom.

Po 2. "elita" nie czepia się o byle g... (jakim było skąd indąd Stg). Elita czepia się rzeczy wartościowych. A Ciebie chyba było tylko na to stać, z resztą co więcej mogłeś dodać jak siedzisz w modernach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Módlcie się aby admin tu nie zajrzał .

Wracając do modelu , przesadziłem z błotem na kołach.

W następnym modelu(KV-1) zrobię lżej utyranego.

Może macie coś ciekawszego do powiedzenia w tym temacie

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cloner16 zrobisz warsztat KW?

Pewnie tak, to zależy czy będę miał czas ale się postaram.

KV-1 zdobyczny przez Niemców Trumpka prawdopodobnie z waloryzacją blaszkami. Zobaczę , wiecie liceum a ja z angolem kiepsko i dużo czasu na to będę musiał poświęcić ,więc temat się rozciągnie.

Wstępnie mówię tak.

 

 

P.S. Czy te zestawy do trumpka będą pasować do modyfikowanego KV-1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Módlcie się aby admin tu nie zajrzał Very Happy .

Wracając do modelu , przesadziłem z błotem na kołach.

Ono byłoby dobre, ale na front wschodni a nie na pustynię. Lubie twoje warsztaty i modele. Do KW-1 bede zaglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZmianarozmiarupanzerIVFDAK02.jpg

 

Wracając do modelu , przesadziłem z błotem na kołach.

 

Nie uważam, że przesadziłeś. Na pustyni bywało gorzej po deszczu. Mam zdjęcie panzer II zatopionego w błocie po błotniki... O Tunezji to już nie wspomnę bo tam to się wszyscy taplali w błocie po pachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że przesadziłeś. Na pustyni bywało gorzej po deszczu. Mam zdjęcie panzer II zatopionego w błocie po błotniki... O Tunezji to już nie wspomnę bo tam to się wszyscy taplali w błocie po pachy.

No a gdzie na tej fotce tak lubiane przez Was obicia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a gdzie na tej fotce tak lubiane przez Was obicia ?

Jeszcze nie zdążył się utyrać.

Widziałem twoje Tygrysy i faktycznie nie robisz "młotkowania" .

Niemniej jednak wyglądają bardzo ciekawie dlatego mam pytanie.

Której VaAir czy Gunze używałeś do malowania aerografemTigera?

Mógłbyś je zrecenzować?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.