Skocz do zawartości

VW GOLF MK3


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie dawno mnie nie było ale jestem z powrotem z nowym projektem , a jest nim VW GOLF MK3 firmy FUJIMI w skali 1/24 wczoraj dopiero zacząłem coś dłubać

Plany: szyber dach , otwierana maska , gril bez znaczka , silnik diesla , tylna klapa z wersji us , zderzak przedni chyba tez , kolor jeszcze nie wiem i felgi tez jeszcze nie wiem

 

teraz kilka fotek:

yrib1zy1ttz8n55e8ebx.jpg

e4o5akrkxnshz4mo7ihv.jpg

dwxoy614kl2zs5088tu.jpg

5nttjaeoqz36xqa9lbtz.jpg

fsnkm6rx9ylnomsimao.jpg

1s5jclsbi4kkg9ohlx8.jpg

stp0u0z9cxli5gytr8k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Felgi proponuje zostawić ponieważ, są ładne i pasują do tego modelu. Na razie wiele nie można powiedzieć bo wiele nie jest zrobione , poza wymienionymi przez ciebie modyfikacjami nic bym nie ruszał bo model bardzo ładnie prezentował się jak by był zrobiony prosto z pudła. Powodzenia w dalszych pracach nad modelem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie... Te felgi kompletnie nie pasują do golfa... Za masywne są w stosunku do reszty samochodu - tak mi się wydaje.

Ja widzę tego golfa na stokowych felgach ( tych co masz w oryginale ) z lekkim parapetem I wtedy dla mnie miód malina

Mogę Ci tylko pożyczyć powodzenia bo jestem wielkim miłośnikiem Golfa III i chcę zobaczyć co wyczarujesz z nim

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fliper_nx nie bój sie mercedes jest cały i zdrowy tylko tyle ze nie pomalowany bo czarnego sprayu nie mam :/ ale jak tylko kupie to postaram sie go jak najszybciej poskładać a chwilowo oszczędzam kasę bo zbieram na prawdziwy samochód a i jeszcze za tydzień prawdo podobnie pojede do warszawy na WOJNĘ TUNINGOWA PÓŁNOC-POŁUDNIE więc troszkę kasy potrzeba a mk3 zacząłem robić żeby wykorzystać co tam jeszcze mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kierownica zostaje po lewej

 

Uwaga uwaga nadeszła pewna zmiana odnośnie karoserii

 

chce zrobić taki tył

http://www.eurotuner.com/images/160_0701_et_03z+1996_volkswagen_mk3_golf+low_rear_angle.jpg

 

i taką dokładkę do zderzaka

http://www.eurotuner.com/images/160_0701_et_13z+1996_volkswagen_mk3_golf+front_right_view.jpg

 

kolor oczywiscie zostaje różowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sie wam widzi przód ?? dokładka do poprawy i troszkę zderzak

4w5n29c17kcgqyceees.jpg

8yqy03d517ge9j6oive.jpg

 

Zawieszenie trochę lepiej wygląda ale jeszcze trzeba popracować , a z oponami to nie wiem co zrobić :/

yql49wdzcz6b2ayrd1vo.jpg

 

Niestety wczoraj już zaszpachlowałem tylną klępę i wyciąłem dziurę w zderzaku ale wam wczoraj tego zapomniałem pokazać , trzeba wyrównać szpachle

jc7r1kicof5j8hbresye.jpg

 

Tylne lampy do delikatnej poprawki

b8g22o2bcqfgks93gh8l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.