Skocz do zawartości

VW GOLF MK3


BEDU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Weź mały pilnik najlepiej w kształcie półkola i ze szlifuj nierówności, później może walnij podkład i zobaczysz co jeszcze gryzie tą eliptyczną koncepcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej wyglądało to bez tego "żebrowania". Koncept masz fajny, ale poświęć temu troszkę więcej czasu, użyj linijki, kątomierza no i wygładź to czymś a efekt będzie malina Aha no i osobiście jestem za pierwszą opcją żeberek bo z tą drugą to sie nie spotkałem jeszcze

No i tak jak koledzy już pisali - przeszlifuj jeszcze kastę drobnym papierem.

No i... koniecznie zmień felunek Nie pasują do sylwetki tego Golfa

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych błędów nie widzę ,ale tylni zderzak wydaje się być od dołu troche krzywo zeszlifowany, może to tylko złudzenie, ale warto zwrócić uwage A i pokaż jak zrobiłeś wewnętrzną część maski, bo jestem ciekaw tej elipsjozy (<-- wtf co to jest )

 

P.S. doszedł do mnie scaglietti, zrobiłem zdjęcia in-boxa, podłączam aparat przez USB do kompa i dup bateria kaput , tak więc jutro będzie (chyba) pierwszy in-box 612 revella na forum

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chłopacy poratujcie i podpowiedzcie ja tą cholerę obniżyć żeby ładnie sie te koła wpasowały bo jednak te BBS-y założę tylko je przemaluje.

No i jeszcze troszkę zderzaki trzeba poprawić i jutro go może pomaluje kolorem tylko jeszcze nie wiem jakim teraz mi wpadł do głowy pomysł żeby go pomalować go na żółto i dać kalkomanie z pokemonem Pikachu :P co o tym myślicie

Pewnie powiecie ze lipny pomysł ale jak już mówicie ze go zepsułem to dam mu te kalkomanie

Ale pierw mi powiedzcie jak go obniżyć.

 

Fotki:

exx5l1lyy1px53kgij.jpg

pmk5s8s68frgvq83gakw.jpg

2ls5gekdgfszpd62ihop.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw jeszcze lewe przednie nadkole, pomysł z pichaczu w porzo , a jak zglebić, zeszlifować wewnętrzne ranty nadkoli, pokombinuj, to nie jest takie trudne... :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelarstwie nie oto chodzi, że: "zepsułem, dobra dokończe na szybko i zaczynam nowy, który będzie lepszy" bo to g**no prawda, powinieneś się przyłożyć i popracować nad tym co zarzucają Ci dobrzy koledzy. Jeżeli tak będziesz do tego podchodził to nie zajdziesz daleko, no chyba że robisz na ilość nie na jakość to spoko. Wtedy przerzuciłbym się chyba na kartonowe modele Ogarnij go troche i przywróć do należytego stanu, bo to już klasyk wśród 1:24 jest i ogólnie spieprzyć tak drogi i rzadki model byłoby troche nie ok...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę... Nie traktuj modeli w ten spoób... Jak chcesz go zglebić, to musisz wpuścić koła w nadkola, bo jak wystają to nie zglebisz I jak dla mnie pomysł z pokemonem odpada Ja bym go pomalował na czarny, lub srebrny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj tak , zrób takiego niebieskiego golfika i będzie odjazd

 

Ładnie idzie, a te felgi faktycznie trochę brzydkie są. Chociaż ... jakbyś wrzucił do dota i ładnie acaldem poleciał po nich to by coś było z nich.

 

Edit: Chodzi mi o tego golfa ; ) http://images.eurotuner.com/images/160_0701_et_13z+1996_volkswagen_mk3_golf+front_right_view.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marszall - zależy od konstrukcji zarówno auta jak i modelu. Np ja w CRX Ballade (Tamiya) szlifowałem amortyzatory z przodu (tak, aby wszedł "głębiej w nadkole) oraz wypustki podwozia, do których przykleja się "kołyskę" wraz z wahaczami. Do tego trzeba było lekko dogiąć drążki reakcyjne.

Z tyłu wystarczyło podszlifować amortyzatory ze sprężynami, a wahacze wzdłużne musiały być przyklejone do podwozia pod nieco innym kątem - wtedy tylna belka siadła głębiej.

 

Sory za jakość ale robione na szybko - mam nadzieje, że załapiesz o co chodzi:

 

Zielone trzeba zeszlifować do czerwonych linii, a drążki wygiąć tak, jak idą grube czarne kreski. Wszystkie elementy powinny być zeszlifowane o taki sam wymiar (zazwyczaj 1-2mm)

 

80bdb0ca255487e7m.jpga2a6cd28b368ca09m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chyba was rozczaruje ponieważ musiałem wprowadzić drobną zmianę a mianowicie zmienić kolor nadwozia bo do tamtej żółtej farby trzeba było dać utwardzasz a ja zapomniałem i niestety bardzo długo by to schło a że nie mam utwardzacza i nie miałem jak kupić to postanowiłem ten kolor zeszlifować i położyć czarny i chyba wyszło to na lepsze.

Fajnie by było jeszcze jakby jak nisko cały czas siedział

 

Fotki:

ky7ztnza9p0z40afkjo8.jpg

oqpctydsb9gnhlbefze.jpg

h1weumheftfdujrlllmo.jpg

 

sorka za jakość fotek al musiałem je zrobić gorszym aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.