Skocz do zawartości

[HMMWV] M1043 USMC 1st Recon Battalion, Bravo Co. OIF


Moses

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...

Moses - widzę, że aktywnie działasz na forum, a tutaj cisza Broń Boże nie doszukuj się złośliwości w moim pytaniu, po prostu narobiłeś mi smaka na ciekawą wersję Humvee Przypomniało mi się tym bardziej, że od niedawna jest do kupienia w Polsce DVD z "Generation Kill":

Generation-Kill-Czas-wojny_Galapago.jpg

To ze zdjęcia wyżej "łączy" obydwa moje hobby, czyli modele Humvee i dobre seriale na DVD Szkoda, że obydwa równie kosztowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubisz heh non stop coś mnie odciaga od Młotka, a to Iskra a to Patton, ale przyznam się że ostatnio zacząłem się zastanawiać jak zrobić komputerek w środku, więc może w tygodniu coś podłubie.

 

Widzę też że jesteś orędownikiem dobrej wieści. I chyba już wiem co zarządac od swojej luby na imieniny (film akurat łączy moją pasję do dobrych filmów i Korpusu Piechoty Morskiej)

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ostatnio zacząłem się zastanawiać jak zrobić komputerek w środku...

Rozwiązanie dość kosztowne - kup zestaw wnętrza do UAH-ów Legend Productions. Tak na szybko mi to przyszło do głowy, choć jeszcze nie zastanawiałem się nad możliwością występowania elementów elektronicznych z zestawu do nowych Humvee w Humvee z 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to że niekoniecznie mogło by to występowac w tamtym okresie, chciałbym zwrócic uwagę że jednostki zwiadu w USMC (czy to bataliony rozpoznawcze, czy kompanie Force Reconu) były niejako oczkiem w głowie dowództwa i zawsze dostawały jako pierwsze, najlepsze wyposażenie w stosunku do innych jednostek USMC. Szybciej i lepiej wyposażaną jednostką w nowinki podlegającą Departamentowi Marynarki były tylko Foki (Navy Seals, NSW) a wszczególności ST6 DevGru.

A na ten zestawik popatrze i pomyślę nad nim (jakiś sznureczek można prosic do zestawiku? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na ten zestawik popatrze i pomyślę nad nim (jakiś sznureczek można prosic do zestawiku? )

Proszę bardzo:

con_6FdevQ.jpg

Legend Productions - LF1193 - Humvee Interior set

Strona producenta

Szczerze mówiąc zapamiętałem go jako bardziej rozbudowany, oglądając zdjęcia jakiś czas temu. Teraz jak patrzę, to taki ubogi się wydaje... Choć i tak jest rewelacyjny, w budowie dobrego modelu z OIF prawie obowiązkowy.

 

Jest też taki zestaw:

PAU_35024_02.jpg

Pro Art Models - PAU-35024 - US Humvee interior set

Strona producenta

 

No i takie coś:

PAU-35010_7.jpg

Pro Art Models PAU-35010 - US modern radio and satellite communication set

Strona producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.