Skocz do zawartości

Lancer Evo X Aoshima 1/24


Vybor89

Rekomendowane odpowiedzi

fotki robione fonem więc szału nie ma ale dzisiaj będę juz miał aparat

W takim razie po co te fotki?

Czy ktoś wymaga robienia byle jakich byle czym w momencie gdy model trafia w ręce? Czy nie lepiej poczekać i zrobić od razu dobre zamiast byle jakie a potem poprawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przedni zderzak ,a przede wszystkim ta dokładka jakoś mi się nie widzi . Zrób coś mniejszego

Tył fajnie się prezentuje , ale spojler bym delikatnie skrócił - sprawa gustu w sumie.

 

Powodzenia

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska! Bożesz ty mój! Dzwońcie po karetkę! Zaraz zawału dostanę!!

Co ty zrobiłeś??!!

Polski Wieś Tuning z zastosowaniem na zimę??

Ogarnij się!

 

varis_evox_1.jpg

 

Zrób coś takiego, albo się postaraj i zrób:

evox_ra1.jpg

 

Boże drogi, jeszcze raz błagam o rozum dla tego Pana...

Miejże litość dla maniaków JDM i Driftu co??

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że niepodoba mi się ta wersja.. spoiler tylni trochę zawysoki a ta dokładka przednia to już kompletnie..

Ale z drugiej strony to Twoja wizja modelu więc Dawaj Dawaj Bo może po skończeniu niebędzie wsiok-tuningiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja była by niezła poza spoilerem i zbyt wysuniętą dokładką, pewnie wzorowałeś się na produkcie JUN'a , ale porównaj co lepiej wygląda http://4.bp.blogspot.com/_MozWNYnm4rs/S8cSyR-hSjI/AAAAAAAAAJU/ui3klA262fA/s1600/jun+style.jpg . Jakbyś ją zmniejszył o 2-3 mm było by lepiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki! Dokładka nie jest jeszcze ostatecznie wyszlifowana! Evo ma wyglądać jak wóz pseudo wyścigowy więc wysoki spoiler zostaje a nad dokładką cały czas pracuję

 

PS: Przy tylnym spoilerze może zmienię tylko boczne skrzydełka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekgksw3 sprzedałem model gdyż sam zacząłem go przerabiać lecz jakoś pomysł upadł, wizja się rozmyła i Lancer stał w kącie. Wiedziałem, że kolega Krzychu126 poluje na ten model, więc się dogadaliśmy. Co do dokładki zgadzam się z kolegami, że jest za długa i za gruba. Zobaczymy co z niej wyjdzie po ostatecznej obróbce. Spoiler mi osobiście się podoba. Jeśli ma być torowcem to wysokość pasuje. Dokładka dachu nad tylna szybą.... rzecz gustu. Ja jak już dałbym ją gładką jako przedłużenie linii dachu. Podsumowując: koncepcja ciekawa jednak z nutką szaleństwa. Czekam na ostateczne szlify i wtedy ocenię.

 

Pozdro Bro!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak się składa że już wycieraczka jest zrobiona z jednej standardowej więc raczej nie da rady sie wymienić ;/ Zrób w swojej Suprze też jedną wycieraczkę, będzie tak bardziej wyścigowo

 

Co do modelu to narazie cały czas pracuję nad body i produkuję lusterka ponieważ dostałem model bez standardowych zwierciadeł

Jeszcze trochę i przyjdzie czas na podkład

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na dzień dzisiejszy tak się to wszystko prezentuje:

 

100_3635.jpg

100_3642.jpg

100_3639.jpg

100_3644.jpg

 

 

Kasta jest psiknięta jedną cienką warstwą więc prześwitują inne kolory.

Oczywiście jeszcze będzie to szlifowane aby było gładko, na przednim zderzaku z prawej strony na dokładce widać małe niedoróbki - będzie to poprawione.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.