Skocz do zawartości

Lancer Evo X Aoshima 1/24


Vybor89

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc z boku na ten model coś mi nie gra.... masywna dokładka i lekki z wyglądu spoiler. Jakoś to mi nie współgra, lecz jeśli taką masz wizję to jestem z Tobą XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cały przedni zderzak bym wywalił. Mi się nie podoba.
"Mów do słupa, słup jak d*pa" :]

 

I nie słuchałeś głosu ludu, tylko uparcie robiłeś z Evo pług na polską zimę. Zawiodłeś mnie :(

Boże jak można zniszczyć tak ładny model :/ zawiodłeś mnie...

 

 

Na pocieszenie dla was chłopaki powiem że żadnemu z was nie dam tego modelu i będzie on stał u mnie na półce i to mnie będzie straszył wieczorami w świetle księżyca...

 

 

Spokojnie chłopaki, Krzychu sobie z nas żarty robi Mr. Green
Patrząc z boku na ten model coś mi nie gra.... masywna dokładka i lekki z wyglądu spoiler. Jakoś to mi nie współgra, lecz jeśli taką masz wizję to jestem z Tobą XD

 

Szanowni panowie... mam plan... taki chytry... jeszcze wam szczęka opadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jeszcze wam szczęka opadnie...

Na to liczymy Bro!

Na mega pozytywny opad szczęki.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Powoli do przodu...

Pobawiłem się we wnętrzu:

100_3750.jpg

100_3752.jpg

 

 

Na desce zamontowałem trzy wskaźniki, kierownica będzie przerobiona, zamontowany będzie dłuższy drążek skrzyni biegów a kierowca będzie mógł stworzyć jedność z Evo poprzez wyścigowy fotel kubełkowy z czteropunktowymi pasami bezpieczeństwa. Rozważam też montaż klatki bezpieczeństwa ale tylna kanapa troszkę sprawę komplikuje.

 

 

A tak dla rozluźnienia atmosfery zapodam wstępny projekt paintjoba dla Evo

 

mojeEvoX.jpg

 

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę że wizja malowania się spodobała

W grze kolor wydaje się szary ale na modelu chciałbym zrobić srebrny ponieważ podwozie jest już srebrne, widać na wcześniejszych stronach tematu zanim model zmienił właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie żałuję odsprzedaży... "Sir Lancelot" trafił w szalone, a zarazem właściwe ręce. Wnętrze fajne aczkolwiek psiknął bym je matem. Co do malowania kasty fajne, zmieniłbym tylko czerwony na niebieski. Pasowało by elegancko do wnętrza. Czekam na fotki gotowego paint job'a

 

Pozdro Bro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dużo lepiej, no i będzie się komponować z wnętrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA obstaje przy czerwono-czarno- srebrnym nadwoziu On dla mnie bardziej żywiołowy, kontrastowy. Taki pług powinien się wyróżniać z tłumu Chociaż wybór trudny, oba ładne zestawienia, ale obstawiam czerwień.

 

Btw. nie uważasz, ze siedzenia za bardzo się błyszczą? Nigdy nie spotkałem się z błyszczącymi obiciami No chyba że nie są jeszcze skończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Tak się w tej chwili prezentuje wnętrze:

 

100_3765.jpg

100_3767.jpg

 

 

Zrobiłem dłuższą dźwignię skrzyni biegów i nową kierownicę. Powstała ona z kierownicy od Nissana S15, profilu okrągłego 1mm i elementu ze Skyline`a 2000GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.