Skocz do zawartości

M3 Scout Car


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ulepiłem kiedyś takiego Scouta w barwach Rosyjskich dla odmiany ( jako pomoc USA dla sojusznika) . Model ze Zwiezdy prosto z pudełka bez waloryzacji, ale nie polecam tego zestawu. Nie wiem jak inne ale tu nic nie mogłem dopasować , czasami myślałem że mnie wyniosą ( a ile wypaliłem papierosów to nie pamiętam). To co powstało prezentuję Wam do oceny.

25a07b9a569065a5.jpg 86de77e548774bb0.jpg 7fd7e5545c8a7599.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musiałeś trafić na bubla u mnie części składały się ok do czasu gdy nie spierd***** tablicy rozdzielczej

I prawdopodobnie gdy natrafi się okazja ponownie zakupie ten model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego Lukaszu wystawiłem gospecjalnie dla Ciebie. Podoba Ci się czy nie bo nic nie napisałeś .

 

Może by mi sie podobał gdy miał hamerykańskie malowanie, jakoś tako nie przepadam za ruskimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ukrucic wypowiedzi pewnych Uzytkownikow na temat nazwy tematu zostala ona zmieniona. Jednoczesnie zamykam temat. Aby ogladac nie trzeba sie wpisywac. Esterhasy jesli masz prywatne problemy z Arturem to zalatwiaj to z Nim na PW. Przyjmij to jako upomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.