Skocz do zawartości

TYRRELL F-1 "LUCKY STRIKE" 73 - Tamiya 1:12


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Budowę modelu zacząłem dosć dawno temu, potem dłuuuga przerwa i dopiero dzisiaj ukończyłem go.

Model przedstawia bolid F-1 TYRRELL-FORD 004 "LUCKY STRIKE", którym to Eddie Keizan zajął pierwsze miejsce w Grand Prix RPA 1973 r.

Nie będę rozpisywał sie co i jak zrobiłem, wszystko opisane jest tu: relacja z budowy

Zdjęcia robione wieczorem przy sztucznym oświetleniu, a że światło i fotograf byle jaki, to i fotki nie najlepsze. Zapraszam do komentowania:

 

ed1e6b2449f0ee7c.jpg

71f5ec74e176d993.jpg

16bd398f9861184b.jpg

f927751a850d611e.jpg

57d8067b9922f4fd.jpg

ce3dfdbe55c2f623.jpg

1ed9abfe928d318c.jpg

d67dbf4095242d6c.jpg

cfa802aace2e8fb3.jpg

d94577cdaadf8371.jpg

fa9ad70328d0d460.jpg

9fcbc0cf244a704d.jpg

57d49cd5582adabe.jpg

fb3d80ea3c596122.jpg

b65751f64fb933ee.jpg

4c8807f002c9e335.jpg

a424e16ca7f166af.jpg

465d90c12a538142.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, model tradycyjnie - idealny Pytanie mam tylko do drugiej fotki, na której widać jakby krzywo osadzony zderzak. Czy to może wina zdejmowanego poszycia? Szacunak za twórczość Każdy model reprezentuje pański ogromny wkład pracy i serca w kawałeczki plastiku, który tworzy jakże logiczną całość Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakaś galeria tych potworów

Do Tyrrell'a brak zastrzeżeń .Jak zawsze czysto i zgrane jak w szwajcarskim zegarku

 

Oczekuje powoli kolejnych bolidów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam tylko do drugiej fotki, na której widać jakby krzywo osadzony zderzak. Czy to może wina zdejmowanego poszycia?

Poszycie nadwozia leży dosć luźno na podwoziu, nie dociskałem bo zamki trzymają tak mocno, że później ciężko jest rozdzielić połówki.

 

Nieśmiało chciałbym zapytać o Tyrrela sześciokołowego...jest przewidywany?:)

Może kiedyś na razie muszę zrobić to co mam w schowku.

 

Ps.

Dzieki za Wasze opinie - miło mi, że model podoba się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model, widzę że z oponkami poszalałeś [ a nie mówiłem że lepiej wyglądają ], pasy, całe wnętrze na plus, może to wina zdjęcia, ale wydaje mi się że biała farba nie jest równo położona [linia odcięcia].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farba była dobrze położona, ino ściągając górę trzeba czymś ją podważyć (paznokieć, ostrze noża, coś płaskiego) przez co powstają drobne rysy i odpryski. Poprawię to i zdecyduję czy zostawić model otwarty, czy też zamknąć i więcej nie otwierać go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.