Skocz do zawartości

RWD-14 "Czapla" (ZTS Plastyk 1/72)


Ipkinss

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Marwaw, Skoti, crustian Dzięki!

 

Jeszcze dwie rzeczy (kosmetyka) - ta druga ramka (tylna) na spodzie kadłuba to okno kamery. W swoim modelu zamaluję jej wnętrze na czarno i pociągnę błyszczącym lakierem bezbarwnym. Druga rzecz to brak czerwonego krzyżyka w białym okręgu na pokrywie apteczki.

 

Kolejna przydatna uwaga! Dzięki! Masz rację, jest zdjęcie z wrakowiska gdzie widać spód kadłuba Czapli i okienko na pewno nie jest w kolorze kamuflażu.

 

Czerwony krzyżyk oczywiście będzie Dlatego napisałem, że Czapla jest ukończona w 99% Prawdopodobnie jutro będzie już 100%

 

Teraz zająłem się podstawką. Będzie to moja druga więc nie idzie tak łatwo Ale mam nadzieję, że efekt końcowy będzie ciekawy

 

Zdjęcia podstawki zamieszczę jutro. Póki co schną kałuże

 

EDIT:

nie kusi Cię Lublin R.XIII Aeroplastu?

 

Mam i model (w wersji hydro) i blaszki. Jest w planach, ale w tych odleglejszych

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się od jakiegoś czasu tej relacji i jestem pod wielkim wrażeniem tego, co widzę na zdjęciach. Proporcje produktu wyjściowego do efektu końcowego zasługują na najwyższe uznanie. Gratuluję, piękny model.

Dzięki za ekscytujące przeżycia modelarskie towarzyszące śledzeniu warsztatu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzięki damiusz!

 

Czaplę uważam za skończoną Niestety nie mam pomysłu na wykonanie loga LWS... Nie czuję się na siłach by namalować je ręcznie. Może macie jakieś sugestie w tym temacie?

 

Jak wspominałem zająłem się podstawką. Eksperymentowałem ze specyfikiem Still Water od Vallejo i jestem średnio zadowolony z efektów. Dlatego podstawce daleko do końca. Prawdopodobnie na całym terenie zastosuję efekt błocka widoczny na ostatnim zdjęciu. Myślę, że wtedy będzie to lepiej wyglądało. Teraz ziemia jest nienaturalnie łysa.

 

Myślę też o jakimś skromnym dodatku dla przełamania monotonii sceny.

 

Jest to moja druga próba stworzenia podstawki dlatego jeśli macie jakieś spostrzeżenia lub rady to piszcie

 

W tym tygodniu chciałbym zamieścić całość w galerii

 

75076263.jpg

26913760.jpg

46058966.jpg

54987220.jpg

58034368.jpg

 

PS. Oczywiście do sesji zdjęciowej musiał przypałętać się kurz

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Posiedziałem trochę nad podstawką. W tej postaci mnie osobiście bardziej się podoba Co sądzicie? Muszę poprawić jeszcze jedną kałużę bo rozlała się nie tam gdzie chciałem.

 

82589378.jpg

30129866.jpg

96495174.jpg

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no elegancko. "tronco, muy bien!" jak mówią hiszpańcy . bardzo mi siem podoba.a z czego te wodę robiłeś? gotowizna vallejo raczej się nie rozlewa gdzie się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

Hello, I am looking for the photographs that accompany this build. I have the same kit and would like to take inspiration from this example. Please tell me where I can find the photographs that complement this text. Thank you in advance for your assistance.

------------------------------------

Witam, szukam zdjęć, które towarzyszą tej kompilacji. Mam ten sam zestaw i chciałbym czerpać inspirację z tego przykładu. Proszę, powiedz mi, gdzie mogę znaleźć zdjęcia, które uzupełniają ten tekst. Z góry dziękuję za twoją pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.