Skocz do zawartości

Porsche 911 Flatnose 1/24 Fujimi


Kabanos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.!

Na wstępie mego listu..ee..to nie to..sorry.

No więc..Jakieś 3 dni temu wpadłem na pomysł wystartowania w konkursie. Wszedłem na allegro...I na swoją pierwszą od jakiegoś czasu cywilną ofiarę wybrałem to cudo:

DSC02776.jpg

 

Części są niezłej jakości, podoba mi się też ilość odwzorowanych elementów. Zestaw zawiera nawet elementy bagażnika. A z resztą, co ja tu będę pisał, oto częściowy inbox:

DSC02778.jpg

DSC02779.jpg

DSC02780.jpg

DSC02782.jpg

DSC02783.jpg

DSC02784.jpg

 

Felgi, które "podobują" mi się bardzo:

DSC02781.jpg

 

W kalkomaniach jest wszystko co być powinno, łącznie z naklejkami w komorze silnikowej:

DSC02786.jpg

 

A tu taki mały "blink" dla widowni(o ile jakąś zyskam):

DSC02785.jpg

 

Aktualizować relację postaram się co najmniej 2 razy w tygodniu..I podejmuję się postanowienia zakończenia modelu...kiedykolwiek.;)

Jeśli w którymś tygodniu nie pojawiłaby się chociaż szczątkowa informacja na temat postępów z mojej strony...proszę o publiczny lincz.

Pozdrawiam wszystkich widzów..I życzę powodzenia wszystkim uczestnikom...i sobie.

Mateusz

 

ps. Plan na dziś...bloook silnikaaaa.xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu też będę zaglądał Bardzo fajne Porsche i w dodatku rarytas!! Całkiem fajnie odwzorowany... Trzymam kciuki za udaną budowę!! Coś więcej będzie niż to co w pudełku?? Jakieś gadżety, inne koła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.!

Przepraszam za post pod postem..ale tak chyba będzie czytelniej.

Prace nad silnikiem kontynuowane, oto zdjęcia z czwartkowych postępów:

20091127024.jpg

20091127023.jpg

Przepraszam za jakość zdjęć, robione telefonem.

Wpadłem na genialny pomysł aby najpierw malować drobne części, a dopiero później je przyklejać..tak, wiem...odkryłem amerykę...ale i tak się cieszę.

Etap 1:

DSC02835.jpg

Etap 2:

DSC02836.jpg

Tadam.!

 

Co do postępów z dzisiaj, prezentują się one następująco.:

DSC02838.jpg

DSC02839.jpg

DSC02843.jpg

 

W międzyczasie udało się zlepić skrzynię biegów:

DSC02837.jpg

I w komplecie:

DSC02844.jpg

 

Wytykajcie błędy...Pozdrawiam, Mateusz.:]

ps. Skrzynia dostanie jeszcze jedną warstwę metalizera (conajmniej..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, szlifuj dokładnie, staraj sie malować aby nie było widać pociągnięć pędzla, poza tym mogłeś dorobić kable do świec.

Ps to jest oryginalna [pudełkowa] kolorystyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A również pozdrawiam .

Pamiętaj że najpierw malujemy jasne kolory później ciemne, na ost zdjęciu widać pochlapane częsci czarną farbą, mam rozumieć, że tego nie będzie widać ? Złota okrągła klapka na dole silnika [zdjęcie nr 2] mogła by być poprawiona, chyba wytrącił się pigment. Fajne kolory, ciekawie pomalowany wentylator ale przykładaj się trochę bardziej do malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.