Skocz do zawartości

Snow Patrol


vollff

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria Konkurs Zima 2015

Model zakwalifikowany do:

Klasa 2 - Pojazdy wojskowe

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Warsztat TUTAJ

 

Witam Przedstawiam wam mój finalny ulepek

Land Rover Series III w ZIMOWYM kamuflażu Royal Marines Comando z Norwegii.

Podczas ZIMNEJ wojny Brytyjscy Komandosi zostali wysłani Na północ Norwegii, poza koło podbiegunowe do pomocy w pilnowaniu tzw. północno - wschodniej granicy NATO.

Mój Land Rower został doposażony w konieczny ekwipunek w tak ekstremalnie niskich temperaturach - czyli nagrzewnicę w kabinie. Kolejnym dodatkiem jest radiostacja (w tym przypadku jest to trochę SF - zastosowałem amerykańskie radio używane w latach 70 - 80. Brytyjakich po prostu nie ma.)

Do zrobienia efektu ZIMY użyłem produktu firmy KRYCELL - wg. mnie wyszło fajnie Klimat jest mocno ZIMOWY

Ale dosyć gadania czas na galerię - Zapraszam

qNGGADK.jpg

XNYr0kZ.jpg

DREiXoy.jpg

uClbm5J.jpg

keQ5qxX.jpg

HaV5J4i.jpg

n6gOuq8.jpg

9NKzZPk.jpg

OY1FpMr.jpg

RQVvA8Z.jpg

OtmBTrB.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Głosowanie rozpocznie się od godzin rannych w dniu 21 grudnia 2015 i potrwa do 31 grudnia do godziny 23.59

Galeria będzie zamknięta aż do czasu zakończenia głosowania.

 

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No cóż, nie wszyscy mogą wygrać... Model faktycznie bardzo dobry i udany. Na pocieszenie podpowiem Ci że pokazałem zdjecia Twojej "landryny" kumplowi z roboty, który jest wielkim pasjonatem Land Rovera, ma w realu dwa Discovery z czego jeden szosowy a drugi off road, buduje modele tych pojazdów i był zachwycony Twoja pracą, wrecz rozpływał sie w pochwałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Miło słyszeć że komuś się spodobały moje wypociny . No cóż konkurencja była zacna. To był tak naprawdę moj czwarty model (trzeci LR) który ulepiłem więc - pierwsza 10 to już duży sukces. Wiele aspektów jeszcze do poprawienia

Tak na prawdę nie miałem czasu i miejsca na dopieszczenie wnętrza i innych detali (remont w domu) więc wyszło tak jak na zdjęciach

Swoją drogą zdjecia też wymagają dopracowania

W następnym konkursie to wszystko poprawię

Pozdwaiam wszystkich ktorym moje wypociny sie podobały oraz tych którym nie

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Model bardzo przypadł mi do gustu - nie dość, że to mój ulubiony samochód 4x4 to jeszcze z siatką i w wersji Winter. Gratuluję wysokiego miejsca (walka była bardzo wyrównana). Czekam na kolejne prace ze stajni LR (może camel trophy w konkursie letnim???)

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.