Skocz do zawartości

Su-27 Flanker B 1:48 Academy + eduard + żywice


Kuba Galicki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule... Model academy w skali 1:48 wzbogacony blachami eduarda i całym kokpitem żywicznym. Pełna relacja z budowy http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=39693&start=0 . Oto efekt prawie 2,5 miesięcznych zmagań :

 

Fotki znowu nie najlepszej jakości, ale ciągle się staram :

 

W namiocie ( suczka była tak duża, że ledwo wlazła do namiotu )...

 

IMG_2464.jpg

IMG_2469.jpg

IMG_2474.jpg

IMG_2468.jpg

IMG_2463.jpg

IMG_2460.jpg

IMG_2459.jpg

IMG_2456.jpg

IMG_2452.jpg

IMG_2362.jpg

IMG_2363.jpg

IMG_2364.jpg

IMG_2365.jpg

IMG_2367.jpg

 

... i kilka mrocznych w mdłym świetle lampek biurkowych :

 

IMG_2375.jpg

IMG_2373.jpg

IMG_2374.jpg

IMG_2377.jpg

IMG_2380.jpg

IMG_2383.jpg

IMG_2385.jpg

IMG_2391.jpg

IMG_2397.jpg

IMG_2409.jpg

IMG_2412.jpg

IMG_2416.jpg

IMG_2419.jpg

IMG_2421.jpg

IMG_2422.jpg

IMG_2423.jpg

IMG_2424.jpg

IMG_2426.jpg

IMG_2427.jpg

IMG_2428.jpg

IMG_2433.jpg

IMG_2434.jpg

IMG_2442.jpg

 

Pozdro,

 

Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1/48 to duży klamot, ładnie zmontowany i pomalowany. Owiewka powinna być podniesina bardziej, tak czy owak gratulacje

Pozdrawiam

Aha, kolor osłon anten na ustrzeniu pionowym to ten sam kolor co wneki hamulca aero? Jaka to farba - coś mi tu nie pasuje albo fotki przekłamują kolory.( ale się czepiam )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne wykonanie, ładnie złożony super pomalowany, gratuluję o chyba za mało podniesionej osłonie kabiny już pisano, ja dodam - wnęka hamulca aerodynamicznego - czy nie powinna mieć kolor blado-żółty? taki sam w jakim zakłady Suchoja wypuszczają samoloty bez kamuflażu (http://cosmopark.ru/su-27kub.html) i malują nim chyba też jak nie wszystkie to większość powierzchni wewnętrznych... no ta zieleń we wnęce hamulca dziwnie wygląda - chyba że masz to udokumentowane jeszcze raz podkreśle że model super wykonany pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, na które forum nie wpadnę- to Su-27:D

Już pisałem, co sądzę na temat tego modelu. Bardzo mi się podoba. Jak zacznę budowę swoich "suk", a czasu do tego dużo jeszcze, wezmę Cię na przesłuchanie, postawię lampę przed oczyma i się będziesz spowiadać.

ps. to pisałem ja, Sebastian:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnnie model prezetuje sie ladnie (jako calosc), nie ustrzegles sie jeszcze kilku bledow pomijajac juz wymienione. Jak dla mnie dziwnie zaokraglone sa (oba) stateczniki poziome, na lewym stateczniku pionowym pod wygieta antena RSBN chyba brak jednego elementu (swiatlo pozycyjne), wloty dodatkowe (ta zaluzja od spodu) przy wylaczaony sliniku jest zamknieta. Wiem, ze z otwarta model wyglada efektowniej niemniej jednak jest to bledem. Reszte dopelnia skrzywiony silownik hamulca aerodynamicznego. Ale coz, ten bledow nie robi co nic nie robi. Nastepny model (zdradzisz jaki?) napewno bedzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.