Skocz do zawartości

Su-27 Flanker B Academy 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami w galerii pojawia sie Su-27 w bojowym malowanku uzbrojony po zęby.Ja postanowiłem odejść od tej zasady i dla odmiany pokazuje modelik okolicznościowy w bardzo ciekawym malowanku bez uzbrojenia ,uczestniczący w pokazach ..Model nie babrałem ani nie postarzałem ,ot takie malowanko prosto z fabryki ,a po za tym w tym to malowanko jest tak ciekawe że było by zbrodnią zapaćkać to malowanko no ale cóż różne są gusta

P3020524.jpg

P3020526.jpg

P3020527.jpg

P3020528.jpg

P3020529.jpg

P3020530.jpg

P3020531.jpg

P3020532.jpg

P3020533.jpg

P3020534.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nie babrałem ani nie postarzałem ,ot takie malowanko prosto z fabryki ,a po za tym w tym to malowanko jest tak ciekawe że było by zbrodnią zapaćkać to malowanko no ale cóż różne są gusta

 

A to błąd. Bo jako użytkownik, co prawda troszkę innych samolotów, nigdy nie widziałem czystego.

 

Troszeczkę bez życia, ładna baza wyjściowa.

A i trzeba było tak zepsuć tak piękną sylwetkę hamulcem aerodynamicznym?

 

To teraz może MiG-29?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że hamulec wcale tu nie przeszkadza/niczego nie psuje. Może jednak faktycznie za czysto wyszło, ale i tak podoba mi się. Poluję właśnie na to malowanko ("Russian Knights"), ale chodzi mi o 1/72 Hasegawy (jest jednak trochę za drogi).

 

Piękny samolot, piękny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z okładki pudełka raczej nie wyglada na zmęczonego i zużytego

 

A ja sobie nie tylko rękę dam uciąć że jednak czysty to on nie jest. Globalnie tak, ale nie lokalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wykonany Su-27 hamulec aerodynamiczny uważam za jak najbardziej na miejscu (jedna z figur - lecą w szyku i wszyscy równocześnie otwierają hamulce i podwozie) także z mojej strony WIELKI plus za malowanie !! jestem jednym z miłośników tego samolotu i w tym malowaniu (szkoda tylko że ta Hasegawa w 1:72 tak koszmarnie droga...) z mojej strony mógłbym się doczepić jedynie braku podkreślenia luków inspekcyjnych na silnikach (wśród tych przegrzanych blach - wycieniowanie ich dodało by realizmu, choć sprawa odtworzenia tych blach to materiał na niejeden doktrat...) ale to taki szczegół. Model super!! (drzewko widać przetrwało zime w dobrej kondycji ) pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny SU,hamulec jak najbardziej na swoim miejscu ,a czy zamknięty ,czy otwarty to juz sprawa gustu,a nad silnikami można by było jeszcze troszke popracować, ale nie zmienia to faktu że model bardzo ładny

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dół samolotu nie powinien wyglądać tak?

1470425.jpg

Choć to na modelu to stare malowanie więc nie koniecznie.

Ale silniki od spodu na pewno są źle zrobione. Porównaj zdjęcia i sprawdź dlaczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.