Skocz do zawartości

"Smoke trails" F-4D 1:48 Hasegawa


Frosty

Rekomendowane odpowiedzi

Model to konwersja F-4J Hasegawy. Oprócz nosa z charkterystcznym czujnikiem podczerwini skanibalizowanym z F-4C Revell'a, wzbogacony o wloty powietrza "Cutting edge", kokpit, wnęki podwozia i dysze "Aires'a", koła i pylony "True details" oraz kalkomanie "Aeromaster". Malowany Gunze "C" oraz matem MM.

 

 

Samolot to słynny "66-7463" na Którym latał m.in Steve Ritche - pierwszy (i jedyny) as USAF tej wojny.

 

SNV33636-1.jpg

 

SNV33635-1.jpg

 

SNV33595-1.jpg

 

SNV33594-1.jpg

 

SNV33597-1.jpg

 

SNV33646-1.jpg

 

SNV33598-1.jpg

 

SNV33592-1.jpg

 

SNV33641-1.jpg

 

SNV33633-1.jpg

 

SNV33631-1.jpg

 

SNV33628-1.jpg

 

SNV33644-1.jpg

 

SNV33603-1.jpg

 

SNV33602-1.jpg

 

SNV33601-1.jpg

 

SNV33604-1.jpg

 

SNV33650.jpg

 

SNV33651.jpg

 

SNV33610-1.jpg

 

SNV33612-1.jpg

 

SNV33648.jpg

 

SNV33647-1.jpg

 

SNV33608-1.jpg

 

Cóż - model z całą pewnością nie pozbawiony baboli (tym bardziej, że wiekszości rzeczy uczyłem się dopiero w czasie budowy), ale cieszy mnie jak diabli - tym bardziej, że wiele razy miałem ochotę walnąć nim o ścianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że nie walnąłeś, bo wyszedł Ci bardzo piękny Phantom. Świetne malowanie oraz przebarwienia czynią go bardzo efektownym. Jedynie opony od spodu się nieco przetarły, no ale to jest do poprawienia

 

Gratuluję i pozdrawiam!

 

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wreszcie dobrnąłeś do końca. Wkład pracy, jaki w ten model włożyłeś, na pewno się opłacił. Wyszedł bardzo piękny model. Jestem trochę zaskoczony tym, że zamknąłeś kabinę. W kokpicie Airesa jest, co pokazać. Ale z drugiej strony, moje gratulacje za to, że udało się Tobie pięknie spasować żywiczny kokpit z bokami kadłuba. Gdyby to było zrobione źle,to, nie pasowałyby owiewki, Brawo

O zaletach malowania pisał już kolega Kornik , ktoś może napisać, że brakuje trochę przybrudzeń, ale to już sprawa gustu. Szkoda, że nie pokazałeś zbliżeń wnęk podwozia, tam jest, co pokazać.

Może i są jakieś niedociągnięcia, ale zawsze coś się znajdzie.

Gratuluję pięknego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu dobrnołes do końca. Moje gratulacje.

Modelik bardzo ładny, ale wg mojego ego za czysty ale to moje subiektywne odczucie. Czekam na Kociaka w twoim wykonaniu.

U mnie sezon modelarski niebawem powróci bo coraz dni krótrze i wrócę tu niebawem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Miło zobaczyć kolejny piękny odkurzacz na forum. Model wykonany bardzo starannie i przede wszystkim świetnie pomalowany. Jak zwrócili uwagę przedmówcy, ładnie zapuszczone linie podziału.

Pozdrawiam

Damian Biwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewki zostawiłem zamknięte, żeby nie zakłócać przepięknej i groźnej lini tej maszyny. Podejrzewam, że jak zaczne robic tego w 1:32 z Tamki to będzie mnie korciło, żeby nawet podwozie schować...

 

A co brudzenia... Szczerze mówiąc zwyczajnie się go boję Tym bardziej że nigdy tego nie próbwałem - nie chce spitolić czegoś co tak mi się podoba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miód i orzeszki Bardzo ładnie wykonany model. Popieram przedpisaczy - dobrze, że się nie poddałeś i dokończyłeś go. Co następnego w kolejce?

Będąc w Szwecji zrobiłem zdjęcie kolekcji Phantomów wykonanych przez Hansa Percy'ego... myślę, że Twój by się tam pięknie wkomponował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.