Skocz do zawartości

FW-200 Revell 1/72


szarymouse

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie po ponad 3 miesiącach prac skończyłem Model ma naprawde REVELacyjne części składa się go bez większych problemów. Sam świadomie przekłamałem malowanie silników, króte powinny być z białą obwódką na samym początku no i te duże krzyże na skrzydłach. Nie wiem ile jescze błędów w wersji popełniłem ale mam nadzieje, że mi tutaj to napiszecie "brudzing"jeden z moich pierwszych od niedawna używam washa więc z tym proszę łagodnie zapraszam do oglądania i oceniania

DSC02103.jpg

 

DSC02104.jpg

 

DSC02105.jpg

 

DSC02109.jpg

 

DSC02117.jpg

 

DSC02115.jpg

 

DSC02112.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash rzeczywiście trochę mocny, zwłaszcza na gondolach silnika, ale wiadomo, wszystko to kwestia wprawy. Staraj się stopniować zabrudzenia - wiecej za silnikami, mniej w miejscach, gdzie przepływu spalin nie było, powinno wyjść lepiej.

 

Wielki plus za malowanie - te wężyki na kadłubie zajęły pewnie sporo czasu, tym bardziej że wyglądają na malowane pędzlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki plus za malowanie - te wężyki na kadłubie zajęły pewnie sporo czasu, tym bardziej że wyglądają na malowane pędzlem.

 

Prawda zrobiłem to pędzlem, a początku była pastela ale źle zrobiłem i ją starłem ale nawet fajnie się to robiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no fajny Kondorek. W tej chwili robię identycznego. Brawo za podjęcie się wężyków za to dziwne wydają mi się odcienie koloru zielonego oraz nie jestem pewien czy spód też malowany jest odpowiednim kolorem. Działko w dolnej gondoli z przodu nie jest czasem ułamane? Linie na krawędziach natarcia skrzydeł strasznie poszarpane. Całość mimo wszystko fajnie się prezentuje. Jak na takiego kolosa to sobie poradziłeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pactrą malowałem ale nie jestem w stanie podać numerów bo ich nie pamiętam a na pojemniczkach robi mi się takie coś:

 

DSC02147.jpg

nie wiem czemu ale numerki zacierają się:/ wiem tylko że przelicznika użyłem ale nawet z nim nie zawsze kolor kolorowi równy...

 

Działko jest ułamane niestety na początku budowy już musi się tam znaleść i tylko kwestia czasu żeby się ułamało:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie zdjęcia ciężko jest stwierdzić jakie to farbki

Na przyszłość możesz sobie na wieczkach pisakiem "pernament" zapisywać numery farbek, pomaga to w szybkim znalezieniu farbki i zapobiega ścieraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.