Skocz do zawartości

OS2U-3 Kingfisher Revell 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

PA300966.JPG

Model jak w tytule ,z jedną wzmianką, że oryginalnie to model jest z firmy Monogram z 1965 r odświeżony i przepakowany do pudła Revlla . W tym modelu ,bardzo dobrej jakości są też kalki . A reszta to staroć ,w którym przyznam się bez bicia nic nie poprawiałem .Dziwi mnie to ze przez tyle lat nikt nie pokusił się aby go poprawić ,przynajmniej zrobić wgłębne linie ,nie mówiąc już o bogatszym kokpicie ,tym bardziej że jest tam dość spora "szklarnia"

OS2U-2_Kingfisher_in_flight_1942.jpg

air_kingfisher2.jpg

Model zrobiłem w takich dość papuzich barwach , zbyt wiele modeli tej maszyny jest w tradycyjnych malowaniach marynarki USA ,to znaczy niebieskie ,albo szare co wydawało mi sie zbyt nudne ,ten przynajmniej jest kolorowy.

Model w barwach Corpus Christie ,TX 1942

PA290957.JPG

PA300957.JPG

PA300958.JPG

PA300959.JPG

PA300960.JPG

PA300961.JPG

PA300962.JPG

PA300963.JPG

PA300964.JPG

PA300965.JPG

PA290957%252520-%252520Kopia.JPG

PA300964%252520-%252520Kopia.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to ze przez tyle lat nikt nie pokusił się aby go poprawić

Witam,

Co prawda nikt jeszcze nie podjął się poprawienia całego zestawu, ale Cutting Edge wyprodukował żywiczne wnętrze oraz poprawione pływaki. Poluję na nie na ebayu, bo mój Kingfisher z Monogramu czeka w kolejce na warsztat.

 

Gratuluję kolejnego pięknie wykonanego modelu.

 

Pozdr,

Marudek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to ze przez tyle lat nikt nie pokusił się aby go poprawić

Witam,

Co prawda nikt jeszcze nie podjął się poprawienia całego zestawu, ale Cutting Edge wyprodukował żywiczne wnętrze oraz poprawione pływaki. Poluję na nie na ebayu, bo mój Kingfisher z Monogramu czeka w kolejce na warsztat.

 

Gratuluję kolejnego pięknie wykonanego modelu.

 

Pozdr,

Marudek

Byl taki ale cena końcowa powalająca !!

http://www.ebay.com/itm/Cutting-Edge-1-48-OS2U-Kingfisher-Super-Detailed-Cockpit-/111181404985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.