Jump to content

mig

Members
 • Content Count

  1,567
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mig

 1. Myślę, że jakby mieli przejść na wersję elektroniczną to podaliby jakąś informację na stronie. A co z tymi, którzy maja prenumeratę?
 2. Według tej strony https://www.scalemates.com/kits/academy-12620-rockwell-b-1b-lancer--1126848 to nowość.
 3. Ciekawe malowanie i nietypowe
 4. MiG-21 UM KP i R.V. maja takie same wypraski. R.V. dodaje mało blaszkę i więcej malowań. Składalność podobna do R.V. z tym, że nie ma problemu z dopasowaniem tablic bo KP inaczej to rozwiązało.
 5. Mnie również się podoba.
 6. Nie tylko Ty będziesz musiał to jakoś przeżyć, mam dwa UM-y z KP więc też będę musiał to dorobić
 7. R.V. miał zasobnik rozpoznawczy i zbiorniki paliwa żywiczne. Jest jeszcze drobna różnica w modelach KP brakuje anten IFF i zewnętrznych grzebieni aerodynamicznych na skrzydłach, które R.V. dawał na blaszce.
 8. mig

  PZL 38 WILK 1/48

  Wilk zapowiada się ciekawie.
 9. Ale działać będę. Na Babarybie upolowałem "R-kę" więc będzie doskonała przeciwwaga dla holenderskiego F-104 A eRa z jakiego zestawu upolowałeś R.V. czy KP?
 10. PZL.37A Łoś - IBG, wzbogacony o tablicę przyrządów od Yahoo. Od siebie dodałem przewody hamulcowe zrobione z drutu miedzianego.
 11. Łoś wygląda super. Przykład jaz ze słabego zestawu można zrobić, ciekawy model przyciągający uwagę. Jet Provost taki mały niepozorny "grubasek". Te pomarańczowe paski fajnie przełamują nudną szarość.
 12. Bardzo dobrze, że kolega wznowił produkcję MiGów. Mam nadzieję, że już teraz nie będzie przestoju i chociaż te dwa zostaną doprowadzone do końca.
 13. To jak już będziesz do nich skrobał to wspomnij też o MiGach-19.
 14. mig

  An-2 1:16

  Szkoda, że szykuje się taka długa przerwa bo warsztat bardzo interesujący.
 15. Dobrze, że dorobiłeś brakujące elementy, model od razu lepiej wygląda.
 16. Ja drugiego Fiata z AML-u już nie zrobiłbym. Podczas budowy miałem z nim taką niespodziankę, że podczas szlifowania skrzydła odpadły od kadłuba i trzeba było jeszcze raz kleić i szpachlować.
 17. To była prawdziwa orka na ugorze, koszmar. A-model przy tym to pikuś. W pewnym momencie miałem już go porzucić i nie robić, ale na szczęście udało się go doprowadzić do końca.
 18. Miałem nie zakładać trzeciego portfolio, ale na życzenie kolegi Xmen założę. W wątku zaprezentowane będą tylko makaroniarze. Modele powstawały w różnym czasie, jedne mają po kilkanaście lat inne po nie całe dwa lata. Modele nie sa prezentowane w kolejności chronologicznej. Fiat C.R32 - Supermodel Fiat C.R.42 - Italeri Fiat B.R.20M - Italeri/Supermodel kupiony w edycji "vintage collection" wzbogacony o blachę Eduarda i żywiczne lufy kmów. Fiat G.50 - AML Fiat G.55 - Specia lHobby Macchi MC.202 - Italeri to jest chyba najstarszy model ze wszystkich włoskich. Reggiane Re.2000 - Italeri Reggiane Re.2001- Sword Model kupiony w dwupaku razem ze Spitfire Mk.Vc Trop. Zmniłem przy nim malowanie na nocne, przerobiłem trochę rury wydechowe i dodałem lufy działek w zasobnikach pod skrzydłami. Reggiane Re.2002 - Sword - najmłodszy w całym tym towarzystwie, powstał w 2017 r. Savoia Marchetti S.M.79 - Airfix Praktycznie zabytek, trochę dorobiłem wnętrza, którego i tak nie widać I to tyle włoszczyzny, w planach jeszcze były inne m.in C.200, CANTy czy Ro-57. Temat niestety zamknięty z powodu braku miejsca . Chociaż ostatnio powróciłem do P-40 bo się miejsce znalazło, to może jeszcze jakiś Włoch dojdzie do kolekcji.
 19. Bardzo ładny, ale mam dwa zastrzeżenia. Po pierwsze pisze się MiG a nie Mig. Po drugie na rurce pitota brakuje skrzydełek
 20. Nie ma się czego wstydzić. Przecież każdy z nas kiedyś zaczynał i nikt na początku nie robił rewelacyjnych modeli. Fajna ta włoszczyzna Ja się nad swoją zastanawiam czy pokazywać
 21. mig

  AT-T Trumpeter 1:35

  Też podoba mi się ten wynalazek.
 22. Jak już zrobisz tego S.6 to przydałoby się zrobić mu przeciwnika, czyli Macchi M.C.72
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.