Jump to content

mig

Members
 • Content Count

  2,280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mig last won the day on August 22 2019

mig had the most liked content!

Community Reputation

250 Excellent

Personal Information

 • Location
  Bytom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe i nieoklepane malowanie Stukasa. Mnie się podoba.
 2. Zdjęcia robione telefonem. Model czysty. Wychodzę, z założenia że za nim się ubrudzi musi być czysty. Nie zawsze mam pomysł jak sensownie ubrudzić model. A brudzić tylko dla zasady, bo taka jest moda jest bezsensu.
 3. Co do zdjęć to trochę je obrobiłem w jakimś programie graficznym. Być może za mało, może kiedyś to ogarnę. Pogoda też nie pomagała w robieniu zdjęć. Kalki w rzeczywistości aż tak bardzo nie odstają od skrzydeł. Były kładzione bez żadnych płynów.
 4. Mój pierwszy model ze stajni RS Models. Składa się całkiem dobrze. Najsłabiej spasowane elementy to wlot powietrza, który jest trochę za duży i trzeba go trochę podszlifować żeby zmieścił się do kadłuba. Spasowanie przejścia skrzydło kadłub. Plusem zestawu jest blaszka z drobiazgami do kokpitu. Malowany Humbrolami, Hatakami, Pactrami, pędzlem.
 5. Fajnie to wszystko wyjaśniłeś i pokazałeś.
 6. Kolejny Włoch do kolekcji "Regia Aeronautica. Ambrosini SAI-207, mój pierwszy model ze stajni RS Models.
 7. Niestety khaki w polskim lotnictwie przedwojennym to był standard. Jak chcesz jakieś ciekawsze malowanie to zrób cywila.
 8. Polish Khaki I, ewentualnie można wymieszać Polish Khaki I i II. Nie wiem w jakich proporcjach. Swojego erwudziaka malowałem Humbrolem 26.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.