Jump to content

mig

Members
 • Content Count

  2,188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mig last won the day on August 22 2019

mig had the most liked content!

Community Reputation

217 Excellent

Personal Information

 • Location
  Bytom

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładnie wykonany i do tego w rekinim malowaniu
 2. mig

  Czapla 14b, 1:72

  Sprzedawca chciał się pozbyć badziewia albo nie wie czym handluje. Ten model to stary ZTS. Wielki plus za podjecie walki. Efekt walki dobry
 3. Ostatnio sporo pojawią się łodzi latających. Sova-M (A-Model) zapowiada Be-8: https://www.martola.com.pl/pl306/produkty89502/be_8_amphibian_aircraft_with_water_skis_hydrofoils https://www.martola.com.pl/pl306/produkty89501/be_8_passenger_amphibian_aircraft
 4. Nie wiem czy było? Dora Wings zapowiada kolejnego Lysandera
 5. mig

  Zakupy... Cz.4

  Czy te modele czymś się różnią poza schematami malowań?
 6. Pod tym kątem o tym nie myślałem. Szkolny może jakiś się pojawi.
 7. W rzeczywistości aż tak tego nie widać. Fiat G.50B to samolot szkolny, a Reggiane Re.2003 to rozpoznawczo-myśliwski. Więc do kompletu nie bardzo pasuje.
 8. Reggiane Re.2003 - Special Hobby. Model żywiczno - wtryskowy. Kokpit, silnik, wnęki podwozia, kadłub to elementy żywiczne. Wtryskowe: koła, golenie, śmigło, płat, usterzenie poziome. Do tego blaszka głównie z drobiazgami do kokpitu i oszklenie vacu. Składa się dość dobrze. Trzeba lekko spiłować podłogi i tablicę, żeby zamknąć kadłub. Najgorzej spasowany jest płat z kadłubem. Od siebie dodałem nowy drążek (w zestawie jest żywiczny ale jakoś nie za bardzo mi się podobał). Rurki Pitota dorobiłem z igieł, w zestawie jest jedna rurka, a ze zdjęć wynikało że powinny być dwie. Dorobiłem tez światła na końcówkach skrzydeł i wymieniłem maszt antenowy na wtryskowy. W zestawie jest żywiczny. Malowany Humbrolami i Hatakami, pędzlem. Foto di famiglia (rodzinka jeszcze nie w komplecie)
 9. mig

  mig - MiGi i inne 1/72

  Reggiane Re.2003 - Special Hobby Foto di famiglia
 10. Bardzo ładna dioramka.
 11. Również będę podglądał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.