Skocz do zawartości

Pzl Łoś II Mister craft 1:72


kondibakugan

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie ciemne... Przecież akurat pogoda sprzyja - cyknij je w okolicach okna.

Chociaż może nie , bo Cię za te szachownice na skrzydle zajadą - sprawdź, jak wyglądały na fotografiach. Ale spokojnie - to chyba jedyna widoczna rzecz, do której mógłbym się przyczepić, reszta wygląda na poprawnie wykonane, tyle, że musiałem sobie foto rozjaśnić w Photoshopie.

 

 

Dla innych link do Fotosika: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/39733927873b9414.html - coś po****eś przy wkładaniu fotografii do posta i nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dalszym ciągu niewiele widać ale nie da się nie zauważyć że na odwrót nakleiłeś szachownice - te większe idą na spód a te mniejsze na górę ( na przyszłość studiuj dokładniej instrukcję)

kolejna sprawa to koła pomalowałeś błyszczącym czarnym a nie matowym - wygląda to niezbyt naturalnie

 

poza tym jak na 10-cio latka i poczatki modelarstwa to muszę cię pochwalić za maskowanie - widać że dążyłeś do poprawnego odcięcia kolorów - wszystkie błędy które pewnie tez sam widzisz niech ci posłużą jako składniki doświadczenia które zbierasz; widzę również że użyłeś poprawnych kolorów dla tej miniatury; chwali się to że podjąłeś ryzyko pomalowania konstrukcji owiewek - choć to chyba flamaster?

 

na przyszłość pamiętaj że należy wszystkie elementy przeźroczyste zamaskować jak najwcześniej aby zapobiec ich przypadkowemu uszkodzeniu

 

działaj dalej - jesteś na dobrej drodze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, tak - to chyba marker i pomysł na początek całkiem niezły. I albo mi się wydaje, albo "do góry nogami" wkleiłeś tę sekcję ogonową - kiepsko widać, ale chyba na grzbiecie Ci wyszło przetłoczenie pod kółko ogonowe. A poza tym - sympatyczny Łosiu Ci wyszedł:) Tak trzymaj!

 

A - i przy okazji tej P-11 taka mała sugestia na przyszłość: jak już wkleisz kółka to odłóż model na plecy i tylko sprawdzaj, czy Ci się nie rozjeżdżają. Ewentualnie - ustaw je sobie i ustabilizuj kropelką jakiegoś cyjanoakrylu (kropelka, super glue...). Unikniesz wtedy takich kaczkowatych kółek (jakie mam teraz w swoim samochodzie:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w pzl 11 już nie można powiedzieć tyle dobrego o maskowaniu co przy Łosi - pamiętaj modelarstwo to hobby i nie trzeba się nigdzie śpieszyć; nie wiem czy nie było by korzystniej pokleić z początku trochę łatwiejszych zestawów - ZTS Plastyk może tu być niewdzięczny choć uczy pokory i kunsztu modelarskiego; ja zawsze doradzam początkującym hobbybossa easykit potrenuj różne wersje malowania weź coś z prostym kamo i coś srebrnego (choć przy tym ostatnim lepiej mieć już aerograf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.