Jump to content

Dżejrosz

Members
 • Content Count

  713
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dżejrosz

 1. Ma ktoś jakiś dobry sposób na klejenie plastikowych gąsienic w "siedem-dwójce". Pytam bo się na tym zawsze wykładam i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać i kiedy pomalować je pomalować?
 2. Ma ktoś jakiś dobry sposób na klejenie plastikowych gąsienic w "siedem-dwójce". Pytam bo się na tym zawsze wykładam i nie mam pojęcia jak się do tego zabrać i kiedy pomalować je pomalować?
 3. Jest drobny problem bo w/w zestaw od Black Doga nie pasuje za bardzo z wiadomych powodów , bo to jest do dragona a nie revella i wychodzi ,że bedę musiał usunąć parę rzeczy na wieży- czy wrsja m1a1 ha różni się bardzo od m1a1?
 4. Witam wszystkich po dłuuuugiej przerwie od sklejania - jakoś brak chęci , a teraz powolutku wybudzam się ze snu zimowego i coś tam powolutku zacząłem sklejać i padło na "współcześniaka" . Malowanie będzie pudełkowe , scenerie z Iraku może jakąś przygotuje i liczę na pomoc abramsowych fanów a wiem ,że tacy tu są . Użyję pare dodatków m. in. Black Doga.. Pozdrawiam i mam nadzieje ,że nie anuluje budowy w połowie
 5. Albo jakieś przypinki "Dopiero się uczę"
 6. Mi sie podoba zielony listek , choć nie każdy młody załapie o co chodzi.
 7. A jak będe dociskał oponę to nagrzany plastik się nie przyklei ? Bo z tego co wiem to rozgrzany plastik jest strasznie ciepły , i myslałem ,że chwilke potrzymam nad świeczką a potem do jakiejś blaszki .
 8. I bardzo dobrze , 72 górą [emoji14]iwo: ! A tak w ogóle kibicuje klejącemu współczesne tanki , bo to zgrabne maszynki są. Pozdrawiam Kuba No ostatnio osobiście też się przekonuję do nowszych czołgów niż lata 40 tamtego wieku Pozdrawiam Ale lata 40 tamtego wieku też miały zgrabne maszynki.
 9. I bardzo dobrze , 72 górą ! A tak w ogóle kibicuje klejącemu współczesne tanki , bo to zgrabne maszynki są. Pozdrawiam Kuba
 10. Jak dobrze pamiętam pokazanie galerii modelu jest do 20 grudnia?
 11. I wszystkie czołgi , na które jest największy popyt będą na piątym tierze ,a w ich zastępstwo wejdą jakieś nikomu nie znane prototypy...
 12. O panie , wszystkie części są święte w całej Galaktyce.
 13. Widzę , że tutaj wszyscy w wodzie , a ja dla odmiany w powietrzu
 14. Czyli podsumowując , bo zaraz się zgubie .: Koła najpierw pocieniować od dołu pilnikiem , potem nad świeczką? Ja mam pamięć fotograficzną i łatwiej jest mi patrzeć na obrazki , jeżeli ktoś ma zdjęcia tego procesu to chętnie spojrzę . Dziękuję również za rady.
 15. Problem jest taki , że te opony są dwu- częściowe..
 16. Witam, od pewnego czasu głowie się jak zrobić oponę z flakiem z plastikowego kółka (chodzi mi tu o modele ICM ) . Sposób z gumowymi oponami znam , ale niestety ICM ich nie dał do mojego Zila 131. Ktokolwiek słyszał , ktokolwiek wie. Pozdrawiam! Kuba
 17. Witam! Przepraszam za długą przerwę , ale wymówka ta sama ,czyli liceum . Przez ten okres nieobecności udało mi się skleić amortyzatory i zacząć wnętrze : Pozdrawiam! Kuba
 18. Czy ty się wszystkich musisz tak czepiać?
 19. Podpinam się pod tą opinią , model wygląda jakby go z dna rzeki wyciągnęli ,troszkę .
 20. Jak dla mnie stworek zbyt barwny jak na morską bestie ,ale to nie oznacza ,że wygląda ładnie ,aż sam mam ochotę coś pomalować.
 21. Czyli podsumowując Glaze'y są do robienia przejść kolorów w figurkach etc..?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.