Skocz do zawartości

[Galeria]YF-22 ATF-1:32 Testors


Gość artoorkap

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój ostatni model. Jest to YF-22 firmy Testors w skali 1:32. Pierwszy wash z prawdziwego zdarzenia, pierwsze oświetlenie modelu , pierwszy raz tak dużo od podstaw...oświetlenia nie widać,nie mam warunków teraz do tego. Będą zdjęcia jak skończę podstawkę (może jutro). Jak na razie jest to co poniżej. Miłego oglądania i krytykowania Wiem że pilot ma twarz ...eee...dziwną...w dodatku ciemniejszą od nosa w dół.Powiedzmy ,że podczas lotu miał gogle ale maski nie i się opalił Ale wygląd tego modelu z pilotem tak mi się podoba że nie chcę go zdejmować. W dodatku krzywo przykleiłem AMRAAM-a. Wiem też że YF-22 nigdy nie latał z pełnym uzbrojeniem ale nie mogłem zrobić go tylko z jednym sidewinderem i AMRAAM-em. Wiem też że muszę poprawić HUD-a bo wyszedł biednie.Relacja tutaj

 

Zdjęcia:

6f30683821b20960m.jpg142649e0af1504dfm.jpg45905e649497958dm.jpg

3713c30708c058f5m.jpg2019c6cbbc5ae4bbm.jpg80b39437029d3017m.jpg

3f88d480b9cb85ddm.jpg52da5037e8c7e5d7m.jpg65ad3f66e4628276m.jpg

9e7ef38537e69167m.jpgac428f9f00218816m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto dalsze zdjęcia. Po raz kolejny nie mogłem się dogadać z diodą w kabinie(zresztą z żadną oprócz grzbietowej nie mogłem) :( chyba już się nie uda z kabinową. W każdym razie reszta świeci a hamulec jest otwarty Nie mam już siły na walkę z kabiną. Po rozpoławianiu skrzydeł ,sprawdzaniu kabli i klejeniu od nowa mam dość zostawiam YF-22 taki jak jest...czuję spory niedosyt ale trudno...następnym razem będzie lepiej (chyba...).

87abd6d909234359m.jpg65393700f206a584m.jpg

fcfa185d907cb62dm.jpgb03cc803c8d95184m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny... szkoda że niektóre zdjęcie nieostre... za duży szum i całe piękno modelu idzie w diabły..no chyba że chciałeś ukryć szczegóły..

no i przyczepiłbym sie jeszcze do rakiet - wyraźnie widać linie podziału z formy

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt...szum jest straszny ale nie chciałem niczego ukrywać. Po prostu mój aparat nie lubi zdjęć bez lampy a z lampą nie widać oświetlenia. A co do rakiet to się zgadzam...zaraz postaram się dorobić bardziej ostre fotki. W tym momencie ładuję aparat tak więc za jakieś 2-3 godziny będą fotki

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.