Skocz do zawartości

Sherman M4A1 1/35-Ita. "Bez słoneczka"


Ar2r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

To jest moja pierwsza galeria, no i.. No, mój pierwszy na poważnie zrobiony model. Może nie wyszedł najlepiej, ale jak na swoje doświadczenie jestem z niego zadowolony. Zdjęcia były robione przy prowizorycznym tle i słabym oświetleniu. Ale mam nadzieję że dacie rade obejżeć to i owo.

46529e6fa8e91250m.jpg 9b9d1e91e0583844m.jpg 71e1f7cb241ac7ccm.jpg

85c4006596b4cea6m.jpg ced9e06b1a0431fcm.jpg b60605186f657f42m.jpg 23e05049c1678bb7m.jpg

2d742de1af603164m.jpg 339ba16af9685963m.jpg c700ee739491de88m.jpg

Miłego oglądania i zapraszam do komentowania.

Pozdrawiam Artur Radkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Arturze, modelowi czegoś brakuje, może to wina ciemnych zdjęć bo za dużo nie widać ale wygląda na dość czysty, z tego co widzę wash jest ale nie wszędzie, dziwnie wygląda łopata (sztucznie) i właz, jeżeli na biało to ciemne obicia fajnie by wyglądały, w końcu przy wielu zamykaniach musiała się obijać. Ta dziura w włazie to czasem nie jest miejsce na zapomniany wizjer? Modelik przyjemny ale zadbany. Ja jednak preferuję modele wyglądające na zużyte ale to zależy od gustu... A jak wiemy o tym się nie dyskutuje. Ogólnie model fajny mimo kilku niedociągnięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik przyjemny ale zadbany. Ja jednak preferuję modele wyglądające na zużyte ale to zależy od gustu...

Prawdę mówiąc taki styl również mi pasuje, jednak moje umiejętności stoją jeszcze na fazie eksperymentów. A co do zdjęć, w realu wyglada, inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny modeli jak na początek. Ja bym te beczkę i kanister położył wygląda to bardziej realistycznie. W przeciwnym razie mi sznurka przy gwałtownym szarpnięciu by spadły. Nie podobają mi się też gąski, ale niestety italerka tak ma. ale po za tym naprawdę fajnie wykonany model, bez kilogramów błota i rdzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi się też gąski, ale niestety italerka tak ma.

One są straszne.. A pomysł z beczką i karnistrem przyszedł mi do głowy przeglądając magazyn tamki. Był w nim zawarty taki motyw.

Wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak model był malwany pedzlem, pactrą i filtrowany rozcienczoną vallejo.

 

i w końcu mam kolegę po fachu (pancerka amerykańska).

 

A w kolejce czeka jeszcze M10..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak model był malwany pedzlem, pactrą

 

Hehhehe, identycznie jak ja...

 

 

A w kolejce czeka jeszcze M10

 

U mnie też jest w planach!!!

 

PS: Sorki, że tak długo nie pisałem ale nauka, dziewczyny i takie tam... Aha, zrób mi "przedziałkę" w warsztacie Ardeńczyka. xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Kolego modelarzu jestem shermanowcem z dużym starzem,

Twój model naprawdę jest poprawnie zrobiony,osobiście do malowania nie mam zastrzeżeń,w poruwnaniu z tym samym modelem prezentowanym wcześniej bije go na głowę i nie ważne jest jakie dodatki zastosujesz i czy wymienisz mu połowę części ;gąski,lufa itp.

dobrze pomalowny model to połowa sukcesu.

Co do jego koloru ,to juz zalży o jakiej porze roku i dnia chciałes go zaprezentować.Kwestia polega na tym że farba zmienia kolor w czsie deszczu,silnego słonca itd.

Jedyne zastrzeżenie mam co do włazów,mechanika kierowcy,one nigdy nie były białe to ze względów praktycznych,biały właz rzuca się w oczy i jest łatwy do zauważenia.

W skali od 1 do 10 daję ci 8 pozdrawiam powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego modelarzu jestem shermanowcem z dużym starzem,

Twój model naprawdę jest poprawnie zrobiony,osobiście do malowania nie mam zastrzeżeń,w poruwnaniu z tym samym modelem prezentowanym wcześniej bije go na głowę i nie ważne jest jakie dodatki zastosujesz i czy wymienisz mu połowę części ;gąski,lufa itp.

dobrze pomalowny model to połowa sukcesu.

Co do jego koloru ,to juz zalży o jakiej porze roku i dnia chciałes go zaprezentować.Kwestia polega na tym że farba zmienia kolor w czsie deszczu,silnego słonca itd.

Jedyne zastrzeżenie mam co do włazów,mechanika kierowcy,one nigdy nie były białe to ze względów praktycznych,biały właz rzuca się w oczy i jest łatwy do zauważenia.

W skali od 1 do 10 daję ci 8 pozdrawiam powodzenia

 

Za to z ortografii masz mały staż, bo byki robisz że głowa mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za jakiś pozytyw, chociarz jeden. ;] No niestety coraz mniej kleję ze względu na bark czasu i kasy. :(

 

Pozdrawiam Artur

 

PS: A do samouwielbienia to jeszcze mi baaardzo daleko. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.