Skocz do zawartości

Autoblina AB 40 Ferroviaria 1:35


Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność zaprezentować ukończony model mojej Autobliny. Zestaw Italeri oprócz modelu zawiera podkłady kolejowe wraz z szynami, z którym można zrobić dość ciekawą podstawkę. Na modelu mogłam potrenować ślady eksploatacyjne. Robiąc swoją, inspirowałam się innymi Autoblindami z forum.

 

 

th_IMGP1171-1.jpg th_IMGP1173-1.jpg th_IMGP1178.jpg th_IMGP1180-1.jpg th_IMGP1183.jpg th_IMGP1185.jpg th_IMGP1188.jpg th_IMGP1189.jpg th_IMGP1190.jpg th_IMGP1191.jpg th_IMGP1206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama drezyna bardzo fajna, mile wykonany model . Osobiście mi się podoba. Szkoda że tłuczeń nie ufyfrałaś czymś bo wygląda jakby był wklejony w teren.

 

Krzaczory kojarzę, jak mnie pamięć nie myli to jakaś chorzowska firma je produkuje ( dokładnie nie pamiętam), w każdym bądź razie bledną i to mały taki mankamencik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło popatrzeć. Widzę u Ciebie duże możliwości. Może nie powala ale jak na drugi pojazd to jest ok. Ja wymieniłbym krzaki i jakoś zróżnicował te kamyczki dodając innych odcieni. Bardzo podobają mi się te belki pod torami są dość realistyczne.

 

PS. Kobieta w modelarstwie to rzadki okaz ;) a już pancernym to wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego ekscelencja Biskup, któremu sprawy świeckie nie są obce, zastanawia się, jak to jest być kobietą modelarzem??? Czy kobiety modelarze wybierają sobie, na partnerów życiowych mężczyzn modelarzy??

Byłoby to znacznie łatwiejsze, niż odwrotnie.

Czy kobieta modelarz, jest dla mężczyzny modelarza wymarzoną partnerką??? Czy razem kupują modele, i razem chodzą do sklepu z modelami??? Czy mają wspólne modelarskie szpargały?? Czy są szczęśliwi??? Czy jest to recepta na życie wieczne???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biskup trochę dziwna ta gadka i raczej nie na temat, bo wybór partnera raczej nie jest związane z hobby. A co do modelu. Ładnie się wszystko prezentuje, aż miło na co poparzeć. Pełny szacunek dla Ciebie Agnieszko za ten model, bo sam wątpie, czy bym zrobił przynajmniej w 50 % tak dobry jak Twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna Autoblinda. Tylko jak powiedział Wicio1d brakuje w niej obić które by troszkę ożywiły całość lecz i bez tego wygląda bardzo dobrze. Sam mam chęć od jakiegoś czasu na ta drezynę i ty jeszcze bardziej mnie do tego zachęcasz

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko - Blinda bardzo fajna, pobrudzona z umiarem. Co do terenu - zrób pare tricków które wtopią tłuczeń w otoczenie - troszkę rdzy wokół torów z suchej pasteli na tłuczniu, parenaście trawek z pędzla ławkowca usiane wokól toru, parę kępek trawki z posypki klejonej na wikol np. firmy Polak albo jakiejkolwiek innej, trochę kaszy gryczanej ufarbuj na nieco inny odcień niż twój tłuczeń i rozrzuć po tym starym. I będzie idealnie. Tak myśle

 

Ps. i dodaj tłucznia z tyłu i przodu podstawki - tam gdzie kończą się podkłady - bo nienaturalnie się kończy.

 

Ps II - oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.