Skocz do zawartości

TIGER I 1:35 "Tunisia 1942"


nibur92

Rekomendowane odpowiedzi

Skądś to znam, może stąd

http://www.allegro.pl/item667377290_tiger_1_35_bcm_polecam_piekny_model_tygrys_i.html

(dodam, że nie jest to polecanie czyjegoś modelu, żeby administracja się nie czepiała)

Dwie sprawy:

1. Twój czy posługujesz się nie swoimi pracami?

2. Jeśli Twój to obniż cenę na aukcji bo za drogo jak na model na tym poziomie. Nie wiem jak bardzo trzeba by wypasić model żeby tyle kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dopatrzyłem, skoro model czołg jest na pustyni to dlaczego figurant trzyma w ręku mapę na której widać ewidentnie terany zielone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A więc tak to mój model nie kogoś.

2. Może być trochę "nie podobny" bo to mój 3 model a pierwszy w takiej skali.

3. Nad następnym się postaram najlepiej jak umiem (jagdpanzer IV L70)

4. Za bardzo nie wiem jak się wrzuca tutaj fotki, bo dopiero dziś znalazłem to forum.

5. mam jedno pytanie odnośnie malowania wolał bym na gg bo tochę by było pisania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na trzeci model nie jest źle ale na przyszłość proponuje poczytać forum i zapoznać się z różnymi sprawami takimi jak sposoby malowania i uzyskiwanie różnego rodzaju efektów wizualnych. Natomiast dziwie się osobą które komentują cene modelu za jaką włąściciel chce go sprzedać. To tylko i wyłącznie jego decyzja jaką cene ustali a czy ktoś kupi czy nie to już tylko i wyłącznie decyzja osoby zainteresowanej ewentualnym zakupem. Nikomu kolega nie wpycha tego modelu na siłe więc po co takie dyskusje? Chcesz kupujesz nie to nie, do niczego nikt nie zmusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie może być dla niektórych głupie, ale nie zapominajcie że jestem początkujący. No więc znalazłem to zdjecie i chciałbym (mniej wiecej) pomalowac model na identyczny kamuflaż. Z tego co widziałem na poniższym linku a dokładniej na zdjęciach właściciel namalował kamuflaż na pancerzu, co według mnie rewelacyjnie nie wygląda, ale na dalszych zdjęciach widać że czołg nagle zmienił barwę na tak jakby lekko rozmazany i przetarty (patrz zdjecie wyżej) Jak by ktoś mógł to prosze na gg, forum, lub linka do tematu! Z góry dzięki!

 

http://www.schusterdiorama-35.cz/cs/galerie/1/42/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma tragedi,jak na poczatki jest calkiem niezle,idziesz w dobrym kierunku ale powalcz pare lat i dopiero atakuj na allegro.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cała seria

mozesz podrzucic linka bo nie moge sie jakos na tym lifie ogarnac?

Musisz sobie poszukać, wpisuj różne kluczowe hasła, bo nie pamiętam, np "tanks in africa", pokombinuj. Foty właśnie sa rozrzucone pod różnymi hasłami.

http://images.google.com/hosted/life

Pzdr

 

Jest lepszy moim zdaniem sposób. Wyszukiwarka przez google była dobra, kiedy nie działała oficjalna strona LIFE. W wyszukiwarce wadą była mała liczba możliwych do wyświetlenia zdjęć i chaotycznie porozmieszczanych, tak jak mówił Seb.

 

Teraz wystarczy wejść na www.life.com. na stronie głównej wpisujesz wyrażenie które Cię interesuje np. "german tank". Wyskakuje Ci stronka, na której znajdziesz tylko kilka galerii i parę losowych fotek.

Ale po lewej stronie masz tabelkę z menu. Na samym dole kliknij sobie Photos i wyskoczą Ci wszystkie fotki z tego tematu, ale najlepszym moim zdaniem udogodnieniem jest w tym menu kliknięcie Location i wybranie kraju/regionu, z którego mają pochodzić fotki. Znacznie ułatwia to znalezienie zdjęć, których szukamy.

 

W tym wypadku robisz tak jak mówię i klikasz location: Tunesia i masz 24 wypasione kolorowe fotki, w tym całą serię, jak Jankesi rozpierniczają Tygrysa.

 

wynik:

http://www.life.com/search/?type=images&q0=german+tank&k61051=Tunisia

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.