Skocz do zawartości

Twardy


Adam 40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wreszcie skonczylem Twardego trwalo troche dlugo ale juz gotowy. Do budowy modelu uzylem T-72 A1 Tamiya, blaszki Eduard T-72 ZOOM , wyrzutnie granatow dymnych z Armo , gasienice pochodza od Revellowskiego Leoparda 2 , lufa metalowa z Armo , arkusze plastiku i drobne czesci z prywatnego magazynku .

267dc8df70d7234bm.jpg

1415fe781c06b68dm.jpg

c9cc80a299f6fa4bm.jpg

888ad9c8d4e46738m.jpg

888ad9c8d4e46738m.jpg

98287f9a0fc93a9em.jpg?id=2f3feb1cca73942e]

2f3feb1cca73942em.jpg[/url]

59a01286cba09ad9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje to, co mówiłem ci na skype. Świetny model, myślę, że twój najlepszy! Strasznie mi się podoba, widać że ruszyło się coś w temacie dokumentacji i od razu co i raz to lepsze twardziochy są budowane i to w różnych wersjach. Kupa roboty i nerwów, ale opłaciło się! Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami. Model klasa !! Super !! No ale żeby nie było za dobrze to jeden mały szczegół mi "się nie widzi". A mianowicie zbyt "łukowate" ułożenie gąsienic pomiędzy pierwszym kołem jezdnym a napinającym i tak samo z tyłu. Często koledzy sklejający współczesne pojazdy, za bardzo zapatrują sie na "drugowojenniaków" i robią albo za duże zwisy albo właśnie takie łukowate odcinki wyżej wymienione. Popatrz na fotki czołgów ze zdjętymi fartuchami. Gąsienica jest napięta dość mocno bo współczesne czołgi szybko śmigają a lużna gąska zaraz by dostała wzdłużnych "falek" i sruuuuu pękła jak bańka mydlana. Doświadczyłem tego parę razy na poligonie.

 

Tutaj zobacz jak naciągnięte są gąsienice :

 

http://algorytmy.pl/foto/index.php?q=Czo%B3g&id=3782

 

http://algorytmy.pl/foto/index.php?q=Czo%B3g&id=3759

 

Pomimo tych złośliwości i szyderstw wymienionych wyżej, nadal podtrzymuję opinię, że model - palce lizać !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo ładny Twardziel, przyjemnie się go ogląda. Sam chciałbym takiego kiedyś popełnić. Myślę, że Twój model to znakomity materiał poglądowy.

Gratulacje i Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziekuje za komentarze . Co do gasienic te ktore zalozylem to bylo moje "WYJSCIE AWARYJNE" . Twardy mial miec zalozone gasienice z AFV Club ktore w czasie malowania popekaly . Probowalem je podkleic ale niestety nic to nie dalo i wyglada a teraz jak model jest juz gotowy to trudno cos przerobic .

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.