Jump to content

Panzer

Members
 • Content Count

  316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mariobo, jak zwykle dobra, solidna robota. Chce się oglądać.
 2. Wspaniale wykonany model, szczególnie gąsienice są w 100% realistyczne. Widywałem takie na wozach stojących przez wiele miesięcy w parku sztywnych.
 3. Moim zdaniem mistrzostwo świata. Dodatkowo mam pytanie. Jak z dokładnością części tej firmy w tym modelu?
 4. Znakomicie wykonany model. Mistrzostwo świata.
 5. Bardzo ładny Leoś. Faktycznie może kiedyś takie będą na stanie naszych brygad. I przy okazji pytanie. Jaka jest dokładność wykonania wyprasek tej firmy?
 6. Model pierwsza klasa. Ale. W czerwcu 1979 roku jeszcze jako podchoraży WSOWPanc byłem na pokazie tych czołgów w Żaganiu i pamiętam, że miały one nieco inny kolor. Były mianowicie pomalowane na jasno zielono oliwkowy. W 1985 dostaliśmy do Pancu partię kilku wozów pomalowanych jak te pierwsze. Ale to taka tylko drobna uwaga nie ujmująca nic twemu modelowi bowiem jest on super. I pytanie? Gdzie można kupić taką wieżę.
 7. Dołączę swój głos w sprawie błocenia i wszelkiego obijania. W walce to owszem, kogo obchodzi pewna ilość błota. Liczy się uzbrojenie i silnik. W czasie pokoju jako były dca pododdziałów czołgów mogę zaświadczyć,że faktycznie było nie do pomyślenia aby sprzęt był ufajdany. I to nie tylko z uwagi na wyższych przełożonych ale sami mechanicy bardzo dbali o wygląd swego czołgu. Nie trzeba było ich do tego przymuszać. Owszem trafiali się papracy. U ruskich, permanentnie pozbawionych kultury technicznej do dzisiejszego włącznie, sprzęt był zapuszczony totalnie. Widziałem, dotykałem. Co do modelu - bardzo mi się podoba. Też do dzisiaj ten czołg bardzo mi się podoba.
 8. Panzer

  IS-3 Tamiya 1/35

  Model przepiękny. Kolor żywcem zdjęty z czołgu stojącego w Pancu. Szczere Gratulacje
 9. Witam. Model Pierwsza klasa wykonania. Werniksowanie bardzo realistyczne.
 10. Model SUPER. No czegoś podobnego w klasie modeli nie widziałem poza prawdziwą WPT wiele lat temu jak pluton czołgów posadziłem w bagnie na poligonie w Biedrusku. Jeszcze raz model miodzio. Najszczersze Gratulacje.
 11. Bardzo efektowny model no i polski.
 12. Model bardzo ale to bardzo ładny. Brudzenie na poziomie ruskich. Pooglądajcie sobie fotki na ruskich stronach, tam dopiero jest błota po pachy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.