Skocz do zawartości

7tp Mirage 1:35


dweler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Model ukonczony, trafia do galeri. Brakuje jeszcze liny a na km zrobilem pokrowce bo te zestawowe byly slabe. Podstawka tymczasowa. Dzieki za pomoc w budowie: Myski79, Jarrek i Jędras. Oto zdjecia:

 

firstboard.jpg

DSCN1049copy.jpg

DSCN1045copy.jpg

DSCN1038copy.jpg

DSCN1036copy.jpg

DSCN1034copy.jpg

DSCN1028copy.jpg

DSCN1025copy.jpg

DSCN1024copy.jpg

DSCN1021copy.jpg

DSCN1020copy.jpg

DSCN1017copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogiego Kolegę

 

Twój model był jednym z tych konkursowych projektów, na które czekałem z największą niecierpliwością, obawiając się czy aby uda Ci się zdążyć przed terminem i czy pośpiech nie odbije się na efekcie końcowym.

 

Otóż...nie odbił się. Nie zawiodłem się. Twój jakże rzadko pojawiający się na forach, konkursach i wystawach dwuwieżowy 7TP wygląda wspaniale. Bardzo cieszę się, że mogę go oglądać, a Tobie należą się ogromne wyrazy uznania z kilku powodów:

 

1.Jest to właśnie ten nasz 7TP zbudowany na bazie niedoskonałego, wymagającego pracy i cierpliwości Mirage'a, a nie kolejna Dragonowska Pantera czy SdKfz czy AFV;

2. Sposób w jaki prowadziłeś warsztat będąc otwartym na uwagi i pomoc kolegów;

3. Warsztat malarski na wysokim poziomie;

4. Zdetalowanie modelu;

5. Wykończenie gąsienic, które wyglądają niemal jak metalowe Friule;

6. Przygotowanie śladów eksploatacji z należytym wyczuciem i starannością.

 

Te wszystkie kwestie zebrały się na fantastyczny efekt końcowy, który może już teraz liczyć na mój skromny głos w konkursie.

 

Gratuluję i pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Ci wyszła ta siudemeczka.Brawo.

Będzie się na czym wzorować jak w końcu się kiedyś wezmę za ten czołg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No i teraz jest rewelacyjnie ;) tylko przydało by się go bardziej wtopić w otoczenie, chodzi mi o kolor kurzu taki jaki ma dróżka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz

 

JA bym jeszcze dodał jakiś drogowskaz oraz dzbanki lub bańki na mleko powieszone na płocie. Byłoby tak swojsko

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
No i teraz jest rewelacyjnie ;)

Przyłączam się, bardzo ładna kompozycja, bo jak zobaczyłem tą pierwszą to ... szkoda gadać. Brawo !!

 

PS. brakuje mi tylko czegoś co "ożywiłoby" podstawkę i model, jakiś ludzik, np. chłop lub chłopka stojąca za płotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.